Microsoft BI Consultant

Accenture Advanced Technology Center Poland
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Łódź Katowice Zdalnie
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
26

Twoje zadania

  • Projektowanie architektury rozwiązań, dobór narzędzi i produktów spełniających wymagania klientów.
  • Konfiguracja i zarządzanie platformą danych w środowisku chmury Azure (Microsoft Data Platform: MS SQL Server, SSIS, SSAS, SSRS, MS SQL DWH, Data Lake, Data Factory itp.).
  • Konfiguracja rozwiązań analitycznych, integracji i przepływu danych.
  • Projektowanie i implementacja procesów pobierania, ładowania i transformacji danych.
  • Projektowanie i implementacja struktur danych.
  • Zapewnienie obsługi i wsparcja istniejących rozwiązań.
  • Rozwiązywanie problemów i optymalizacja istniejących rozwiązań.
  • Szkolenia i wsparcie dla zespołu praktyki Microsoft w obszarze BI.

W ramach Accenture Advanced Technology Centers budujemy kompetencje w zakresie technologii Microsoft Data Platform oraz rozwiązań BI opartych na produktach Microsoft.

Szukamy entuzjastów, którzy chcieliby rozwijać się we współpracy z klientami z całego świata, z wielu branż i pomóc nam w rozwoju zespołu specjalistycznych konsultantów oferujących usługi BI w oparciu o technologie Microsoft.

Aplikuj do nas i dołącz do rozwijającego się zespołu praktyki w Łodzi i Katowicach.

Możemy zaoferować Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Udział w realizacji projektów na globalną skalę dla największych międzynarodowych firm z Fortune500 z użyciem najnowszych rozwiązań i narzędzi technologicznych.
  • Pakiet wdrożeniowy (szkolenia wprowadzające) oraz wsparcie doświadczonych pracowników.
  • Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji).
  • Indywidualne wsparcie Career counselor’a i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, a także możliwość sesji z Coachem.
  • Dodatkowe zajęcia z języków obcych.
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.
  • Dostęp do platformy MyBenefit (możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów i usług, w tym karty Multisport oraz karty lunchowej).
  • Employee Assistance Program – bezpłatne wsparcie w jednorazowych konsultacjach prawniczych, finansowych oraz psychologicznych.
  • Płatny program poleceń pracowników.
  • Pracę zdalną oraz elastyczny czas pracy.
  • Różne aktywności w ramach Happiness at work oraz inicjatywy sportowe.

Kogo szukamy?

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenia w budowie hurtowni danych (MS SQL DWH).
  • Doświadczenia w zarządzaniu MS SQL server 2012+ oraz znajomości SSIS, SSAS oraz SSRS.
  • Znajomości języków i technologii: SQL, T-SQL, DAX, ETL, ELT, Power Query.
  • Znajomości MS Azure.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i doświadczenia w pracy z klientami zagranicznymi.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Posiadanie certyfikatów Microsoft Azure.
  • Znajomość technologii Azure (Data Factory, HDInsight, Databricks, Logic Apps, Analysis Services, Synapse Analytics).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco, nie zwlekaj, zaaplikuj online już dziś.

Kandydaci, którzy są obecnie zatrudnieni przez klienta Accenture lub inną firmę w jakikolwiek sposób powiązaną z Accenture mogą zostać wykluczeni z procesu rekrutacji.

Accenture nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa.

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Umiejętności
MS SQL DWH
SSIS
SSAS
SSRS
SQL
T-SQL
DAX
ETL
Power Query
MS Azure
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu
  • Prysznic

Łódź, Katowice 700+
Technologie i umiejętności
  • Java
  • SQL
  • C#