Angular Developer

Westhill Consulting Corp. Spółka z o.o. Sp. K.
Mid
6 000 - 8 000
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Zdalnie
Praca zdalna
100%

Twoje zadania

Jesteśmy firmą doradczą która rozwija własną platformę grywalizacyjną (e-learning w postaci gry webowej). Aplikacja wspomaga procesy szkoleniowe, rozwój pracowników. Naszymi klientami są duże organizacje, szkoły wyższe, banki, firmy energetyczne, korporacje. Rozwijamy istniejącą aplikację główną, budujemy nowe funkcjonalności i platformy pod konkretne wymagania poszczególnych klientów. Pracujemy nad modułami sztucznej inteligencji - szansa na pracę w projekcie z wykorzystywaniem machine learning. Firma kilkunastoosobowa - w tym 4-osobowy zespół IT.

Praca z:

  •  Angular9+
  •  Figma
  •  Jira
  •  Git
  •  Docker

Gamehill szuka człowieka, który podchodzi do pracy z sercem i entuzjazmem.

Kilka słów o nas: Jako Gamehill jesteśmy jednym z liderów gamifikacji w Polsce. Mamy na koncie ponad 60 wdrożeń, najczęściej w bardzo dużych firmach i na uczelniach, np. Leroy Merlin, ING Bank Śląski, czy SWPS.
Innowacja to nasze drugie imię – cały czas śledzimy najnowsze światowe trendy - aktualnie wprowadzamy do gamifikacji Sztuczną Inteligencję. Dlatego masz szansę na pracę w projekcie z wykorzystywaniem machine learning.

Możesz być pewien/pewna, że pracując w Gamehill będziesz współtworzyć rozwiązania, które mają sens i są pożądane na rynku.

Garść szczegółów: Firma liczy kilkanaście osób - w tym 4-osobowy zespół IT, blisko współpracujący z osobami projektującymi ścieżki gamifikacyjne.

Gamehill jest spółką-córką firmy doradczo-szkoleniowej Westhill, która wdraża duże programy rozwojowe, głównie dla menedżerów. Jesteśmy na rynku od 14 lat, co jest dowodem na to, że Klienci nas lubią 😊

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • komercyjne doświadczenie z frameworkiem Angular2+
  • dobra znajomość JS i CSS, RWD
  • dbanie o UX, rozumienie zasad UI
  • znajomość rozwiązań opartych na REST API
  • użytkowa znajomość FIGMA, GIMP

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile, Scrum
  • Zainteresowanie tematyką Artificial Intelligence
  • Umiejętność projektowania UX i UI.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 6 000 - 8 000 brutto UoP
  • pakiet medyczny, multisport,
  • sprzęt do pracy.

Do tego dorzucamy przyjazną atmosferę pracy i ciekawych, bardzo prestiżowych Klientów :)

Szukamy kogoś kto nie tylko wklepie kod ale będzie wspólnie z zespołem rozwijał produkt.

Umiejętności
Angular
JavaScript
CSS
RWD
REST
TypeScript
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół
Technologię wybiera
Zespół
Software do zarządania projektami
JIRA
Skład zespołu projektowego
4
Programiści
koordynatorzy projektów
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Testowanie
Testy jednostkowe
Testowanie manualne
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Bug fixing
20%
Dokumentacja
5%
Samorozwój
3%
Spotkania
2%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Rozwój
  • Książki
  • Szkolenia

Falenty Nowe 16
Technologie i umiejętności
  • php
  • angular
  • css

Poznaj nas

Maciek
IT