Programista systemów wbudowanych

Power Media
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Wrocław
Praca zdalna
30%

Twoje zadania

  • Projektowanie i implementację nowych funkcjonalności dla systemów embedded (rozwiązania dla branży AGD);
  • Testowanie i weryfikację napisanych modułów pod kątem funkcjonalności oraz wymagań (Unit Testy);
  • Dokumentowanie rozwiązań oraz architektury oprogramowania (mi. Doxygen, Enterprise Architect);
  • Analizę wymagań klienta.

Projekt dotyczy pracy w międzynarodowej firmie  produkującej i dostarczającej urządzenia sterujące oraz napędów dla sprzętów gospodarstwa domowego, wykorzystujących energooszczędne rozwiązania oraz systemy komunikacji bezprzewodowej.

  • Minimum 2 - letniego doświadczenia w programowaniu systemów wbudowanych (embedded).
  • Bardzo dobrej znajomości języka C.
  • Umiejętności programowania mikrokontrolerów 16/32-bitowych.
  • Dobrej znajomoci modułów peryferyjnych (GPIO, UART, I2C, SPI, DMA, Timery).
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Umiejętności z zakresu elektroniki (tj. programowanie, debuggowanie, wykorzystywanie narzędzi pomiarowych).
  • Znajomości elektroniki cyfrowej i analogowej, umożliwiającej czytanie schematów.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języków takich jak C++, Python.
  • Znajomość metodyk zwinnych (Scrum, Kanban).
  • Znajomość języka niemieckiego.
  • Znajomość UML oraz wzorców projektowych.

Umiejętności
C
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript