Administrator Systemów Linux - Specjalista ds. Technologii

VmWare

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Wrocław
Praca zdalna
60%

Twoje zadania

Będziesz zajmował się u nas administrowaniem systemami wirtualizacji OVM, ESX oraz Linux w zakresie:

  • Instalacji, konfiguracji, aktualizacji wirtualizatorów OVM i ESX
  • Projektowania i tworzenia maszyn wirtualnych Linux, Windows w środowisku OVM i ESX
  • Codzienny monitoring i analiza parametrów pracy maszyn wirtualnych Linux
  • Wdrażania działań proaktywnych na podstawie analizy i monitoringu
  • Rozwiązywania incydentów i problemów w systemach OVM, ESX i maszynach Linux
  • Strojenia parametrów wydajności maszyn wirtualnych
  • Zarządzania pojemnością środowiska maszyn Linux
  • Diagnostyki incydentów problemów i wdrażanie rozwiązań zapewniających stabilną i bezpieczną pracę systemów operacyjnych Linux

Poszukujemy osoby, która dołączyłaby do naszego Data Center zajmującego się świadczeniem usług outsourcingu informatycznego dla Klientów zewnętrznych, wewnętrznych oraz spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej Asseco. Nasze Data Center świadczy usługi hostingu w zakresie udostepnienia platform hostingowych dla Klientów i administrowania nimi, kolokacji infrastruktury IT Klientów oraz zarządzaniem systemami IT Klienta (w tym zarządzanie infrastrukturą IT, systemami operacyjnymi i bazami danych oraz zapewnienie monitoringu infrastruktury).

Rekrutacja przeprowadzana jest w pełni online. Praca odbywa się obecnie w pełni zdalnie, po ustaniu pandemii wymiar czasu pracy w formie zdalnej to 3/5 etatu, pozostała część z naszego biura we Wrocławiu lub Bydgoszczy.

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu informatyka lub pokrewne
  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność, gotowość do dyżurów standby - warunek konieczny

Mile widziane:

  • Znajomość platformy Power i systemu operacyjnego AIX
  • Certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności

Umiejętności
Red Hat
VMWare ESXi
OVM
Oracle Linux
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
30%
Samorozwój
20%
Wsparcie klienta
20%
Spotkania
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#