Programista .NET

Wsparcie procesów sprzedażowych

NEUCA S.A.
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Toruń Zdalnie
Praca zdalna
100%

Twoje zadania

  • tworzenie oprogramowania w technologii Microsoft .NET,
  • rozwijanie i utrzymywanie serwisów, usług i aplikacji wspierających procesy sprzedażowe,
  • wsparcie w tworzeniu architektury rozwiązań IT,
  • dbanie o jakość kodu, tworzenie testów jednostkowych i wykonywanie CodeReview.

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Kogo szukamy?

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 3-letniego doświadczenia zawodowego z platformą C#, .NET Framework i .NET Core,
  • dobrej znajomości relacyjnych baz danych (SQL Server),
  • znajomości wzorców projektowych,
  • znajomości zagadanień DI, SOLID, UnitTests,
  • znajomości ASP.NET MVC i ASP.NET WebAPI,
  • umiejętności tworzenia aplikacji webowych i mikrousług,
  • umiejętności dekompozycji problemów, analizy technicznej oraz prowadzenia tematów do końca,
  • doświadczenia w pracy w oparciu o Scrum/Agile w zespołach DevOps.

Mile widziane:

  • doświadczenie w podejściu DDD,
  • znajomość dobrych praktyk: SOLID,
  • doświadczenie w pisaniu skalowalnych aplikacji, technik optymalizacji oraz tworzenia wydajnego kodu.

Oferujemy:

  • pracę na najnowszym stacku technologicznym,
  • możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań wspierających procesy sprzedażowe,
  • pakiet benefitów pozapłacowych – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, eApteka,
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej.

Umiejętności
.NET
.NET Core
C#
SQL
ASP.NET
Agile
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

NEUCA S.A.

Toruń, Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław
Technologie i umiejętności
  • Togaf
  • Zachman
  • E2AF