Full-stack Software Developer

REESCO sp. z o.o.
Mid
8 000 - 12 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
20%

Twoje zadania

Do obowiązków osoby na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych aplikacji webowych,
  • Refaktoryzacja kodu oprogramowania CRM,
  • Utrzymywanie i rozwój aplikacji webowych.

Projekt opiera się na refakoryzacji kodu działającej aplikacji, będącej systemem ERP. Aplikacja oparta jest o bardzo SugarCRM, z mnogością customowych rozwiązań, pisanych przez ostatnie lata. Jest to przygotowanie pod migrację do nowej wersji, tak by łatwiejsze było przeniesienie całej logiki.

Kogo szukamy?

Od kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości zasad programowania obiektowego, takich jak SOLID,
  • Znajomość co najmniej dwóch języków programowania, takich jak JavaScript, TypeScript, PHP
  • Znajomość przynajmniej jednego frameworka, takiego jak Laravel, CakePHP, Symphony
  • Doświadczenie w technologiach front-end / UI, takich jak jQuery, Backbone, Bootstrap
  • Doświadczenie w tworzeniu i korzystaniu z usług RESTful,
  • Mile widziana znajomość konfiguracji i automatyzacji rozwiązań CI/CD, takich jak Azure DevOps, Git, Ansible itp.

Umiejętności
JavaScript
TypeScript
PHP
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Warszawa 100
Technologie i umiejętności
  • Solid