Machine Learning (Ops) Engineer

7N
Senior
100 - 115
pln
netto / godzina (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Zdalnie
Praca zdalna
100%

Twoje zadania

Główne zadania to pozyskiwanie, gromadzenie i modelowanie danych, następnie wprowadzenie do modułów Google i AWS ML.

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

O projekcie

Obecnie poszukujemy Senior Machine Learning (Ops) Engineera w ramach długofalowej współpracy z software hous’em z branży farmaceutycznej. Firma klienta wyróżnia się na rynku wysokimi standardami narzędziowymi i developerskimi oraz nowoczesną, zwinną organizacją pracy projektowej. Konsultanci 7N uczestniczą w rozwoju licznych aplikacji i serwisów wewnętrznych wspierających biznes, operacje i produkcję.

Projekt ma na celu zbieranie danych przebiegu procesów biologicznych z czujników zainstalowanych w laboratoriach.

W związku z dużą ilością rodzajów czujników, standardów danych i sposobu w jaki sposób są przekazywane, zadania koncentrują się na integracji i automatyzacji przetwarzania danych, które dostarczane są z wielu źródeł.

Naszym Konsultantom oferujemy :

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 16 800 - 19 320 PLN (100 - 115 PLN/h) + VAT przy współpracy podwykonawczej, w zależności od poziomu doświadczenia.
  • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń. Nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta - ww. stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant.
  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.).
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych.
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy.
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat).
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej.
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2019: https://www.youtube.com/watch?v=i5KjJpFBNpI)

  • Doświadczenie w obszarze Data Science z wykorzystaniem co najmniej jednego popularnego frameworka lub platformy (np. Google Kubeflow, Azure Machine Learning, DataRobot, DKube)
  • Komercyjne doświadczenie z Dockerem i Kubernetesem
  • Dobre zrozumienie koncepcji ML i AI, praktyczne doświadczenie w tworzeniu modeli ML
  • Znajomość języka Python wykorzystywanego zarówno do uczenia maszynowego, jak i automatyzacji zadań
  • Doświadczenie w tworzeniu pipeline CI / CD / CT
  • Doświadczenie z platformami chmurowymi - najlepiej AWS - będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Umiejętności
Data Science
Machine Learning
AWS
Docker
Kubernetes
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Testowanie
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
80%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Java
  • JavaScript