UX Designer

Codemachine
Mid
8 000 - 16 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Wrocław

Twoje zadania

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • projektowanie prototypów rozwiązań webowych oraz mobilnych,
  • analiza wymagań klienta biznesowego oraz użytkownika końcowego systemu (BMC, VPC, Empathy Map, Persony),
  • udział w rozmowach z klientami,
  • prowadzenie badań użyteczności,
  • tworzenie architektury informacji,
  • tworzenie opisów interakcji,
  • optymalizacja istniejących interfejsów graficznych oraz tworzenie nowych,
  • bliska współpraca z zespołem wdrożeniowym,
  • tworzenie nowych standardów w oparciu o najlepsze praktyki UX.

Jesteśmy software housem z Wrocławia, specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z dziedzin IoT, Big Data oraz telematyki. Nasi klienci mogą urzeczywistniać swoje pomysły, a co najważniejsze osiągać przewagę rynkową, dzięki projektowanym i wdrażanym przez przez nas nowoczesnym rozwiązaniom.

Nasz zespół jest niewielki, ale tworzą go osoby doświadczone i utalentowane. W naszej codziennej pracy cenimy sobie współdziałanie, zaufanie i szczerość. Wiemy, że podstawą sukcesu są ludzie, dlatego ważne jest dla nas budowanie dobrych relacji w zespole.

Dowiedz się więcej na naszej stronie: https://c9e.dev/

Co zyskasz dołączając do nas?

  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach,
  • udział w pełnym procesie projektowym UX (kreowanie koncepcji, projektowanie, badania użyteczności),
  • wynagrodzenie od 8000 zł do 16 000 zł netto na fakturze,
  • niekorporacyjną atmosferę i elastyczne godziny pracy,
  • pracę w nietypowym biurze (brak open space) w spokojnej okolicy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • polisę na życie/NNW,
  • fitness club 24h przy biurze.

Kogo szukamy?

Twoje kluczowe umiejętności:

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu interaktywnych projektów aplikacji internetowych oraz mobilnych,
  • znasz język angielski na poziomie min. C1,
  • uczestniczyłeś/-aś w międzynarodowych projektach i potrafisz swobodnie komunikować się z klientem zagranicznym,
  • znasz narzędzia prototypowania (np.: Zeplin, XD, Axure),
  • posługujesz się nowoczesnymi narzędziami graficznymi (np.: Sketch, Ilustrator, Figma),
  • rozumiesz zasady Material Design/Atomic Design,
  • lubisz proste, przejrzyste, czytelne interfejsy,
  • lubisz czuć się odpowiedzialnym za duże projekty i dzielić się wiedzą z innymi,
  • potrafisz uzasadnić swoje decyzje i poprzeć je argumentami,
  • stale się rozwijasz,
  • masz pozytywne nastawienie do pracy, ludzi i dynamicznego środowiska pracy.

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Codemachine

Wrocław 10-20
Technologie i umiejętności
  • node.js
  • TypeScript
  • JavaScript