Senior Data Engineer / Big Data / DevOps Engineer

Power Media
Senior
12 000 - 24 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Szczecin
Praca zdalna
80%
Płatny urlop
25

Twoje zadania

  • Odpowiedzialność za administrację i obsługę Data environment, wspierającego systemy krytyczne i raportowe firmy (24x7).
  • Projektowanie przyszłego kształtu i standardów danych.
  • Ciągłe doskonalenie obecnych procesów i systemów w oparciu o nowe technologie
  • Monitorowanie wydajności środowiska danych.
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji online dla środowiska Big Data.

Dla naszego klienta – firmy działającej na rynku europejskim oraz amerykańskim w branży gier online i mobilnych (głównie RPG oraz MMO), poszukujemy Starszego Data / Big Data / DevOps Engineera, który dołączy do nowego scrum’owego zespołu tworzonego obecnie w Szczecinie.

Klient oferuje:

  • ambitne stanowisko z dużą odpowiedzialnością i swobodą rozwoju zawodowego oraz możliwością zdobywania nowych umiejętności,
  • zabawne i pełne życia środowisko pracy w energicznej firmie zajmującej się grami,
  • udział w tworzeniu nowego zespołu polskiego i kształtowaniu przyszłości firmy,
  • bezpośrednią współpracę w oparciu o własną działalność (B2B) z dniami wolnymi,
  • elastyczny czas pracy z możliwością niemal całkowitej pracy zdalnej – także po stabilizacji sytuacji pandemicznej,
  • zespół pełnych pasji kolegów,
  • regularne imprezy firmowe i zespołowe,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • wsparcie w relokacji,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • kafeteryjny pakiet benefitów.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • minimum 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość co najmniej jednej z wymienionych technologii Big Data: ELK stack (preferowany), Hadoop, Hbase,
  • umiejętność automatyzacji i tworzenia skryptów (preferowany Python),
  • doświadczenie w pracy z platformami kolejkowymi (RabbitMQ),
  • doświadczenie w obsłudze wieloterabajtowych platform Big Data,
  • umiejętności z zakresu planowania architektury Big Data i NoSQL,
  • doświadczenie z środowiskiem chmurowym,
  • wykształcenie wyższe.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży gier,
  • doświadczenie w środowisku chmur publicznych,
  • znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL, NoSQL,
  • doświadczenie praktyczne w tematyce DevOps, Kanban i Scrum.

Umiejętności
Big Data
ELK
Hadoop
Hbase
Python
NoSQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół
Technologię wybiera
Zespół
Software do zarządania projektami
Confluence, ticketing i kanban boards w JIRA
Narzędzia
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 5 dni
Rozmowa on-line (screen)
Rozmowa on-line

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript