Fullstack Node.js Developer

Power Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Zdalnie
Praca zdalna
100%

Twoje zadania

Międzynarodowa firma, mająca początki w Dolinie Krzemowej, z odziałem w centrum Wrocławia, poszukuje osoby na stanowisku Fullstack Node Developera. Praca może odbywać się w 100% zdalnie.  Osoba na tym stanowisku będzie członkiem zespołu realizującego   projekt dla klienta z USA który wkracza na rynek UE z produktem (finans,biznes, analizy). Projekt będzie również wymagał dostosowania  wymagań klienta do reguł prawnych UE.

Stack technologiczny: Node, React, Vue

Projekt jest realizowany dla firmy z USA, która wkracza na rynek UE ze swoim produktem. Szukamy kandydatów z doświadczeniem  w React lub Vue. Praca ma być docelowo w Vue.

Kogo szukamy?

Kluczowe wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie komercyjne z Node.js
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript i React lub Vue
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (minimum B2)
  • Komunikatywność i doświadczenie w pracy z klientem

Firma oferuje:

Elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B

Przy współpracy na B2B możliwość korzystania z płatnych urlopów

Możliwość pracy w pełni zdalnej (w konieczność stawiania się w biurze raz na jakiś czas)

Pracę w międzynarodowym środowisku

Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Budżet szkoleniowy

Lekcje j. angielskiego z native speakerem

Kartę Multisport

Prywatną opiekę medyczną Luxmed

Bilety do kina i teatru

Darmowe przekąski i owoce

Imprezy integracyjne

Umiejętności
Node.js
JavaScript
React lub Vue
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript