DevOps Engineer

PWPW - Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.
Senior
100 - 110
pln
netto / godzina (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
90%

Twoje zadania

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Poprawa efektywności aktualnych procesów DevOps.
  • Standaryzacja procesów oraz narzędzi CI/CD.
  • Wsparcie zespołów Scrum we wdrażaniu ww. standardów.
  • Wsparcie zespołów Scrum w planowaniu architektury systemów w oparciu o rozwiązania chmurowe.
  • Praca nad migracją rozwiazań On-Premise do rozwiązań chmurowych.
  • Monitorowanie i optymalizowanie aktualne utrzymywanych systemów.
  • Dzielenie się wiedzą z zespołami; współpraca w ramach zespołów kompetencyjnych w zakresie poszerzania wiedzy i rozwoju nowych kompetencji.

Poszukujemy ambitne osoby, które wzmocnią kompetencje devopsowe na pokładzie Pionu Produktów Cyfrowych. Szukamy osób, które razem z nami będą realizować nieszablonowe i interesujące wyzwania IT na potrzeby rynku publicznego i prywatnego.

Kogo szukamy?

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praktyczne doświadczenie z jednym z głównych dostawców rozwiązań chmurowych (GCP, Azure, AWS).
  • Praktyczne doświadczenie z narzędziami CI/CD (np. GitLab, Team City, Azure DevOps Services, etc.)
  • Doświadczenie z konteneryzacją aplikacji i systemami orkiestracji kontenerów (np. Docker, Kubernetes, etc.)
  • Doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu rozwiązaniami IaaC (np. Ansible, Terraform, Puppet, etc.)
  • Doświadczenie z systemami monitorowania aplikacji (np. ELK, Grafana, Prometheus, etc.)
  • Doświadczenie w zarządzaniu i utrzymaniu produkcyjnych środowisk chmurowych.
  • Rozwinięte umiejętności liderskie i komunikacyjne do wprowadzania zmian w organizacji.
Umiejętności
Docker
AWS
Ansible
Jenkins
Azure
Kubernetes
Terraform
Puppet
Gitlab
TeamCity
DevSecOps
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Software do zarządania projektami
JIRA, Confluence
Narzędzia
Laptop
System operacyjny
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów

Warszawa 2000
Technologie i umiejętności
  • C#
  • .NET
  • JAVA