Tester Automatyzujący

Insure-Tech

Beesafe Sp. z o. o.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
70%

Twoje zadania

Czym się zajmiesz w roli, którą stworzyliśmy?

  • Będziesz używać najnowocześniejszych narzędzi i technologii podczas pisania testów e2e i testów  integracyjnych
  • Będziesz ściśle współpracować z deweloperami i Product Ownerem aby przełożyć ich wizję na  testy
  • Będziesz zarządzał swoją pracą i decydował o kierunku projektu
  • Będziesz automatyzował i utrzymywał kompleksowe testy z nastawieniem na ciągłe doskonalenie
  • Będziesz na bieżąco z najlepszymi praktykami i standardami testowania

Cześć, jesteśmy Beesafe, start-up z sektora Insure-Tech.  Naszym celem jest zrewolucjonizowanie rynku ubezpieczeń i bycie zawsze o krok do przodu. Dołączając do nas, będziesz uczestniczył w budowaniu nowoczesnego, cyfrowego rozwiązania w międzynarodowym zespole profesjonalistów. Obecnie szukamy na rynku najlepszych Specjalistów, których ambicją jest udział w projekcie, który zmieni świat ubezpieczeń.

Co możemy Ci zaproponować?

  • Świetną atmosferę, otwartą komunikację i startup’ową kulturę
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B
  • Możliwość pracy zdalnej (obecnie to nawet przymus ��)
  • Elastyczne godziny pracy​
  • Dostęp do najnowszych narzędzi i rozwiązań, jesteśmy cloud-native
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Kartę sportową​ Multisport
  • Świetne biuro Brain Embassy w dogodnej lokalizacji
  • Program onboardingowy, programy rozwojowe, indywidualne podejście do Twojej ścieżki kariery
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z zajęć jogi, lekcji angielskiego i innych ciekawych wydarzeń
  • I inne, dodatkowe benefity, które właśnie w tej chwili wypracowujemy w ramach projektu

Kogo szukamy?

Co jest dla nas ważne?

  • Jakie masz doświadczenie w pracy z Selenium Webdriver i narzędziami wspierającymi  automatyzację testów (np. TestNG, JUnit, Robot itp.)
  • Twoja znajomość języka Java (pisanie automatycznych skryptów testowych)
  • Czy posiadasz umiejętność zrozumienia i wykorzystania architektury mikroserwisów
  • Twoja wiedza związana z CI / CD oraz narzędziami takimi jak Jenkins, CircleCI
  • Czy posiadasz praktyczne doświadczenie z Postmanem
  • Twoje doświadczenie w tworzeniu i wykonywaniu testów wydajnościowych (przy użyciu  OpenSource’owych rozwiązań, np. JMeter, Gatling itp.), a także wsparcie przy poszukiwaniu źródeł „wąskich gardeł”
  • Twoje doświadczenie z wieloma platformami i technikami testowania
  • W jaki sposób dbasz o jakość testów
  • Czy znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji, pisania i czytania

Co będzie Twoim dodatkowym atutem?

  • Jeśli SCRUM nie jest Ci obcy, wiesz czym są sprinty i nie używasz sformułowania „ceremonie”
  • Jeśli posiadasz certyfikat ISTQB
  • Jeśli masz orientację na efektywne angażowanie zespołu we współtworzenie innowacyjnych  rozwiązań
  • Jeśli jesteś pasjonatem technologii otwartym na poznawanie nowoczesnych rozwiązań
  • Jeśli jesteś otwarty na uczenie się nowych technik i poszerzanie swojej wiedzy
  • Jeśli masz entuzjastyczne podejście do przerw kawowych - uwielbiamy nieformalne dyskusje przy  kubku ulubionej kawy lub herbaty

Umiejętności
Selenium
JUnit
Java
CI|CD
Jenkins
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Warszawa 64
Technologie i umiejętności
  • JavaScript
  • Node.js
  • React