Młodszy Kierownik Projektów IT

Biuro Teleinformatyki CBA
Junior
5 300 - 7 000
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
30%

Twoje zadania

  • koordynowanie realizacji projektów informatycznych, monitorowanie postępu prac,
  • przygotowywanie sprawozdań, analiz, harmonogramów, prognoz, rekomendacji,
  • organizacja i prowadzenie spotkań projektowych, zarządzanie ryzykiem projektów,
  • tworzenie dokumentacji analityczno-projektowej systemów informatycznych.

Opis projektu

    Oferujemy:
  • służbę lub pracę na pełen etat w Warszawie,
  • dodatkowy urlop szkoleniowy dla studentów,
  • specjalistyczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • dofinansowanie do wynajmu mieszkania w Warszawie dla funkcjonariuszy,
  • dofinansowanie do studiów podyplomowych,
  • dodatkowy urlop szkoleniowy dla słuchaczy studiów podyplomowych,
  • pracę w zespole złożonym z ekspertów, starszych i młodszych specjalistów,
  • szkolenie z zakresu samoobrony,
  • udział w realizacji projektów informatycznych i możliwość rozwoju zawodowego w służbie specjalnej.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • szeroka wiedza dotycząca zagadnień IT - rozwiązań sprzętowych i software’owych,
  • dobra znajomość tradycyjnych i zwinnych metodyk prowadzenia projektów,
  • dyscyplina, stałe pogłębianie wiedzy,
  • wyłącznie polskie obywatelstwo, nieposzlakowana opinia, dyskrecja,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne: nawiązywanie kontaktu, uważne słuchanie, przemawianie, rozwiązywanie konfliktów, praca zespołowa, asertywność, delegowanie.

Wymagania formalne można znaleźć tutaj (zapoznaj się z nimi zanim się z nami skontaktujesz):

Potrzebne i możemy Cię ich nauczyć:

  • ochrona informacji niejawnych,
  • biały wywiad.
    Narzędzia
    Laptop
    Komputer stacjonarny
    Dodatkowy monitor
    Słuchawki
    Osobista szafka
    Telefon służbowy
    Swoboda doboru narzędzi
    System operacyjny
    Środowisko pracy
    Pokoje
    Elastyczne godziny pracy
    Podział czasu pracy
    Zarządzanie zespołem projektowym
    40%
    Zbieranie wymagań
    15%
    Wsparcie techniczne dla zespołu
    10%
    Spotkania
    10%
    Przygotowywanie wytycznych do umów
    10%
    Monitorowanie rentowności projektu
    10%
    Zadania z zakresu business development
    5%
    Bonusy finansowe
    • Premie
    Kuchnia
    • Zimne napoje
    • Gorące napoje
    Rozwój
    • Konferencje
    • Szkolenia
    • Książki
    Parking
    • Parking dla rowerów
    Inne
    • Imprezy integracyjne

    Warszawa
    Technologie i umiejętności
    • C++
    • Agile
    • Windows