PHP Developer | Symfony, REST API

Projekt dla Boozt

JCommerce
Mid
Do 16 000
pln
netto / miesiąc (B2B)
Do 11 500
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Rataje 164, Poznań
Praca zdalna
90%

Twoje zadania

Jesteśmy zaangażowani w rozwój portalu e-commerce z branży modowej. W ramach prac projektowych rozwijamy system ERP w technologii PHP, składający się z wielu aplikacji i wspomagający wewnętrzne procesy firmy. Dbamy o to, aby pracować na nowych wersjach PHP 7.2+ i Symfony 4+. Komunikacja pomiędzy projektami oparta jest o kolejki RabbitMQ oraz REST API.

Działający od 2009 roku szwedzki, multibrandowy sklep internetowy o międzynarodowym zasięgu. Notuje 85 milionów odsłon miesięcznie. Oferuje ubrania, buty i akcesoria ponad 600 marek projektantów skandynawskich oraz międzynarodowych. Posiada biura i oddziały w Szwecji, Danii, Polsce i Litwie.

Jeśli pojęcie „clean code” nie jest Ci obce i chciałbyś poznać skandynawską kulturę pracy, to nasz projekt z pewnością Cię zainteresuje. Jesteśmy zgranym i kompetentnym zespołem, w którego skład wchodzą tylko doświadczeni programiści. Projekt jest wymagający, dlatego praca w nim nawet dla seniora nigdy nie będzie nudna.

Pracujemy w metodykach zwinnych – Kanban. Wszystkie zespoły mają stały, bezpośredni kontakt z developerami i projektantami klienta. Na start otrzymasz MacBooka Pro + PHPStorm.

Więcej informacji na temat projektu: https://projekty.jcommerce.pl/ecommerce

Chcesz wesprzeć nasz 17 osobowy zespół w pracy nad rozwojem dużego portalu e-commerce? Testujesz swój kod oraz cenisz sobie wymianę wiedzy podczas code review? Dogadujesz się po angielsku? Dobrze trafiłeś!

Umiejętności
PHP
Symfony
MySQL
Doctrine
Git+Arcanist
PHPUnit
Docker
RabbitMQ
Google Cloud Platform
Zarządzanie projektami
Metodyka
Kanban
Skład zespołu projektowego
16
Programiści
Team Manager
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Code review
Pair programming
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testowanie manualne
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Firmowa drużyna biegowa JRunners
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
  • Pluralsight
  • Konwersacje językowe
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu
  • Wsparcie w rozwoju pozazawodowych pasji

Proces rekrutacji

Rozmowa HR
Rozmowa techniczna
Rozmowa biznesowa z Klientem po angielsku (około 40minut).

JCommerce

Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań, Rzeszów 400
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • React

Poznaj nas

Patryk
Talent Acquisition Specialist