Senior PHP Developer

Webini
Senior
10 000 - 13 000
pln
netto / miesiąc (B2B)
7 500 - 10 800
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Szczytnicka 11, Wrocław Zdalnie
Praca zdalna
100%

Webini to web software house, w którym tworzymy i rozwijamy najbardziej innowacyjne, bezpieczne i zaawansowane platformy internetowe.
Działamy od 2012 roku. Przez ten czas wdrożyliśmy ponad 40 platform, a nasz zespół liczy obecnie blisko 40 ekspertów.
Na co dzień wspieramy technologicznie klientów reprezentujących różnorodne branże, między innymi branżę płatności internetowych, e-commerce, marketingową, mediową, kryptowalutową czy Big Data.

Twoje zadania na co dzień:

  • tworzenie pięknego kodu :)

Kogo szukamy?

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy z PHP,
  • na poziomie bardzo dobrym znasz PHP i OOP,
  • posiadasz doświadczenie w pracy na frameworkach oraz na czystym kodzie PHP,
  • w stopniu zaawansowanym znasz min. 1 system bazodanowy (preferowany MySQL),
  • potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem pracy,
  • łatwo przyswajasz i przekazujesz wiedzę,
  • znasz język angielski na poziomie, który umożliwia swobodną pracę z dokumentacją techniczną w tym języku.
Umiejętności
PHP
OOP
MySQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Inne
  • Imprezy integracyjne

Webini

Wrocław 50
Technologie i umiejętności
  • MySQL
  • Less/CSS3
  • HTML5