Ekspert ds. Testów i Analizy Jakościowej Systemów HR

Lidl Polska
Senior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
ul. Poznańska 48, Jankowice Poznań
Płatny urlop
20/26

Opis projektu

Miejsce pracy: Centrala, Jankowice ul. Poznańska 48

Twoje zadania:

  • Stworzenie metodologii dot. planowania, wykonywania oraz raportowania wyników testów oprogramowania i aplikacji w Pionie Personalnym
  • Analiza techniczna prowadzonych systemów oraz przedstawianie rekomendacji dotyczących kierunków rozwoju pod kątem technologicznym
  • Tworzenie oraz wykonywanie testów manualnych oraz automatycznych w istniejących projektach
  • Weryfikacja jakości oprogramowania również na poziomie niefunkcjonalnym (m.in. użyteczność, bezpieczeństwo)
  • Pomoc w określaniu wiarygodności wycen czasowych oraz kwotowych przesyłanych przez dostawców zewnętrznych
  • Współpraca przy dokumentowaniu wymagań systemowych, analizie i projektowaniu systemów informatycznych

Kogo szukamy?

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • Znajomość procesu tworzenia oprogramowania oraz obiektowych języków oprogramowania (JavaScript, HTML, Python, Java, PHP)
  • Umiejętność tworzenia i wykonywania testów manualnych oraz automatycznych
  • Znajomość wybranych narzędzi/platform wykorzystywanych w procesie testowania typu: Git, Docker, Selenium, SQL, JUnit
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Działanie i myślenie strategiczne
  • Umiejętność komunikacji i współpracy

MILE WIDZIANE:

  • Certyfikat ISEB lub ISTQB
  • Doświadczenie w pracy z metodą SCRUM
  • Znajomość narzędzi Jira, Xray, Confluence, Redmine
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania (JMeter, Selenium WebDriver, SoapUI)
  • Podstawowa znajomość platformy APEX
  • Wiedza dot. UX/UI
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość systemu SAP HCM

Umiejętności
Git
Docker
Selenium
SQL
JUnit
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Przekąski
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia