Java Developer

Work-life balance

Clurgo
Mid
12 600 - 16 800
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
50%

Opis projektu

Zadania:

  • Realizacja zadań developerskich w nowym projekcie, budowanym od podstaw, dotyczącym innowacyjnej usługi zmieniającej sposób doręczeń przesyłek
  • Wykorzystywanie jednych z najnowocześniejszych technologii backendowych (Java 11+, Spring Boot, Apache Kafka, Spock, RestService, WebService, Microservice, Gradle, PostgreSQL, Kubernetes, Docker)
  • Możliwość proponowania własnych rozwiązań – realny wpływ na wybór technologii i kierunek projektu
  • Aktywny udział w inicjatywach poprawiających procesy wytwarzania oprogramowania w organizacji
  • Stała współpraca z zespołem Backend Developerów

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej lub w biurze
  • Długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie na podstawie wybranej formy zatrudnienia odpowiadającej Twoim potrzebom
  • Wynagrodzenie na poziomie 12 600 – 16 800 zł netto + VAT (w zależności od oceny kompetencji)
  • Możliwość rozwoju w kierunku zarządzania zespołem lub projektem
  • Bezpieczeństwo zatrudnienia wynikające z zapewnienia ciągłości projektów
  • Swobodną atmosferę bez korporacyjnych standardów, work-life balance
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do Karty Multisport
  • Zajęcia języka angielskiego w małych grupach

  • Minimum trzyletniego doświadczenia komercyjnego w programowaniu w Java
  • Bardzo dobrej znajomości frameworka Spring
  • Znajomości SQL oraz relacyjnych baz danych (głównie PostgreSQL)
  • Znajomości GIT oraz systemu Linux
  • Umiejętności programowania funkcyjnego
  • Umiejętności wykorzystywania wielowątkowości
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Pasji programowania

Mile widziane:

  • Umiejętność pracy w lekkich metodykach (głównie Scrum)
  • Umiejętność pisania testowych przypadków jednostkowych
  • Znajomość środowisk mobilnych
  • Znajomość Kubernetes i Docker
Umiejętności
Java
Spring
Hibernate
SQL
PostgreSQL
Git
Linux
Kubernetes
Docker
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
83%
Samorozwój
7%
Bug fixing
5%
Dokumentacja
3%
Wsparcie klienta
2%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Clurgo

Warszawa 90+
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Spring
  • Hibernate