Ekspert ds. Zarządzania Bezpieczeństwem IT

KRUK S.A.
Senior
11 000 - 17 000
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Wrocław
Praca zdalna
80%
Płatny urlop
20/26

Twoje zadania

Jako Ekspert ds. Zarządzania Bezpieczeństwem IT będziesz się zajmować:

  • Współpracą i koordynowaniem prac na styku IT – Departament Bezpieczeństwa.
  • Wsparciem dostarczania narzędzi kontrolnych zapewniających zgodność z polityką bezpieczeństwa, standardami oraz wymogami regulacyjnymi.
  • Wyznaczaniem skutecznego podejścia do odnajdowania zagrożeń oraz słabych punktów, monitorowaniem bezpieczeństwa w systemach informatycznych, infrastrukturze serwerowej i sieciowej on-premise oraz w chmurze.
  • Braniem czynnego udziału w procesie szacowania ryzyka oraz planów jego ograniczania.
  • Opracowaniem procesu reagowania na powiadomienia, alarmy oraz nietypowe działania związane z bezpieczeństwem IT
  • Analizą zagadnień bezpieczeństwa IT oraz współpracą ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie rozwoju procesów bezpieczeństwa IT
  • Opracowaniem best practices w obsłudze procesu zarządzania podatnościami
  • Tworzeniem i aktualizowaniem procedury z zakresu bezpieczeństwa IT

 Proponujemy ruchome godziny pracy ( można zacząć między 06:00 a 11:00).

 Dbamy o to, aby nasi pracownicy nie przekraczali określonego czasu pracy.

Kogo szukamy?

Jeżeli

•    potrafisz tworzyć dokumentację techniczną oraz wymagania i standardy IT;

•    posiadasz umiejętności projektowania i testowania rozwiązań bezpieczeństwa;

•    umiejętnie tworzysz scenariusze oraz korelacje zdarzeń bezpieczeństwa;

•    posiadasz umiejętności analizy incydentów bezpieczeństwa i rozwiązywania problemów;

•    posiadasz wiedza dziedzinową z zakresu cyberbezpieczeństwa, w tym: ład, bezpieczeństwo infrastruktury IT i zarządzanie ryzykiem

•    potrafisz wskazać właściwe i wynikające z doświadczenia rozwiązania zamiast teoretycznych wytycznych

•    posiadasz znajomości technologii i infrastruktury z zakresu sieci, systemów operacyjnych Linux i Windows oraz baz danych

•    posiadasz znajomość standardów bezpieczeństwa, norm (ISO27001), koncepcji, procedur i najlepszych praktyk, a także zagrożeń i wektorów ataków

•    znasz język angielskiego na poziomie min. B2;

Mile widziane

•    Znajomość rozwiązań wspierających monitorowanie bezpieczeństwa - np.: skanery podatności na zagrożenia (Qualys), informacje o bezpieczeństwie i zarządzanie zdarzeniami (SIEM), systemy zapobiegania / wykrywania włamań (IPS / IDS), zapobieganie utracie danych (DLP), firewalle, antywirusy

•    Doświadczenie prowadzenia projektów

•    Znajomość rozwiązań bezpieczeństwa w chmurze (Azure)

Umiejętności
Linux
Windows Server
Azure
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół/Architekt
Technologię wybiera
Zespół/ Architekt
Software do zarządania projektami
JIRA
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
6:00 - 21:00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Projektowanie systemu
25%
Tworzenie dokumentacji
20%
Wdrożenie systemu
20%
Samorozwój
15%
Spotkania
10%
Wsparcie klienta
5%
Utrzymanie systemu
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

Rozmowa rekrutacyjna z HR i menagerem,
Etap techniczy - spotkanie z menagerem i architektem

KRUK S.A.

Wrocław, Szczawno-Zdrój, Piła 3046
Technologie i umiejętności
  • C#.
  • JavaScript
  • spring.NET