Dla jednego z kluczowych klientów szukamy doświadczonego Inżyniera IT ds. Wsparcia L3.

Warunki zaangażowania:

  • Obszar: Consulting IT
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka (ustalana indywidualnie): 150 - 175 PLN netto + VAT / h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Zakres obowiązków:

  • Identyfikacja właścicieli grup dostępu (menadżerów i specjalistów biznesowych)
  • Nadzór i doradztwo analitykom i właścicielom grup dostępu w zakresie potrzeb dotyczących grup dostępu oraz ogólnych pytań związanych z mainframe, aplikacjami i systemami
  • Sprawozdawczość i współpraca z zewnętrznymi dostawcami

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
  • Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
  • Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę

  • Minimum 4 lata doświadczenia w podobnej roli
  • MUST HAVE: Doskonała znajomość środowiska LINUX, w tym konfiguracji woluminów, punktów montowania i szyfrowania danych
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami Identity Management (KeyCloak, Consent Management itp.)
  • Umiejętność konfiguracji serwerów On-Premises - Docker, Load balancer, server proxy
  • Znajomość narzędzi do wdrażania aplikacji, takich jak GitLab
  • Doświadczenie w konfiguracji agentów wdrażania, takich jak GitLab runner
  • Umiejętność tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych w bazach danych MySQL i PostgreSQL
  • Doświadczenie w tworzeniu pulpitów nawigacyjnych monitorujących dzienniki aplikacji i kontenerów (Grafana)
  • Umiejętność pisania skryptów (shell), tworzenia zadań CRON
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2+)
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem