Szukamy doświadczonego specjalisty od rozwiązań chmurowych na stanowisko Senior GenAI Engineer, który lubi sięgać po nowe rozwiązania i ma głowę pełną pomysłów.

Warunki zaangażowania:

Branża projektu: Consulting IT

Lokalizacja: 100% zdalnie

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)

Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Stawka B2B (ustalana indywidualnie): 140 - 160 PLN netto + VAT / h

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
  • Weryfikacja techniczno-projektowa z Klientem (~1,5 h)
  • (Jeśli OK) Rozmowa zapoznawcza z Tech Leaderem Projektu u Klienta (~ 40-60 min)
  • Decyzja o podjęciu współpracy

Zakres obowiązków

  • Rozwijanie i wdrażanie rozwiązań AI, wykorzystując posiadane doświadczenie i wiedzę techniczną.
  • Projektowanie i implementacja nowoczesnych modeli i systemów AI.
  • Nadzorowanie praktyk DevOps i MLOps, zapewniając ciągłą integrację, wdrażanie i monitorowanie systemów AI.
  • Współpraca z zespołami inżynierów oprogramowania i operacji w celu płynnej integracji i wdrażania modeli AI.
  • Monitorowanie i rejestrowanie działania modeli AI w celu zapewnienia ich wydajności i niezawodności.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B.
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej.
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku.
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację.
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach.
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea.
  • Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu.
  • Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę.

  • Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia zawodowego w inżynierskiej roli związanej z Data Science i Machine Learning.
  • Głęboka wiedza na temat uczenia maszynowego, deep learning i technik sztucznej inteligencji generatywnej.
  • Doświadczenie z Generative AI.
  • Znajomość języków programowania, takich jak Python, R i frameworków, takich jak TensorFlow czy PyTorch.
  • Zrozumienie technik NLP i frameworków, takich jak BERT, GPT czy modele Transformerów.
  • Doświadczenie z platformami chmurowymi, takimi jak Azure lub AWS.
  • Wiedza z zakresu inżynierii danych, w tym oczyszczania i preprocesowania danych.
  • Znajomość dobrych praktyk AI, zapewniających uczciwość, transparentność i odpowiedzialność modeli i systemów AI.
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i analizy danych, z możliwością przekładania wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne.
  • Kluczowy angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie (B2+).

Mile widziane

  • Doświadczenie w technikach widzenia komputerowego do rozpoznawania obrazów, wykrywania obiektów lub generowania obrazów.
  • Znajomość narzędzi takich jak Docker, Kubernetes i Git do budowania i zarządzania pipeline'ami AI.
  • Doświadczenie w prowadzeniu badań nad sztuczną inteligencją i śledzeniem najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie.