Dla jednego z naszych dużych klientów poszukujemy osoby do roli: Senior Business Analyst!

Warunki zaangażowania:

  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Start: ASAP
  • Stawka (ustalana indywidualnie): 100 - 120 PLN net / h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów: Koordynacja działań zespołu i zapewnienie terminowej realizacji projektów.
  • Współpraca z klientami: Budowanie relacji i zbieranie wymagań biznesowych.
  • Analiza biznesowa: Tłumaczenie wymagań biznesowych na język zrozumiały dla zespołu technicznego.
  • Raportowanie: Regularne informowanie o postępach prac i wynikach projektów.

  • Przejrzysty model długoterminowej współpracy: Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Stabilne i bezpieczne środowisko pracy: Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Nowoczesne wyposażenie: Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Elastyczny czas pracy: Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Praca zdalna: Możliwość pracy zdalnej w 100%

  • Doświadczenie: Minimum 7 lat w analizie biznesowej w sektorze finansowym, zwłaszcza zarządzaniu majątkiem i aktywami.
  • Języki: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego (min. B2)
  • Znajomość rynku: Dobre zrozumienie różnych klas aktywów i procesów związanych z zarządzaniem portfelem.
  • Umiejętności techniczne: Znajomość narzędzi do analizy danych i systemów informatycznych wykorzystywanych w sektorze finansowym.
  • Komunikacja: Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy w międzynarodowym środowisku.