Poszukujemy Młodszego Wdrożeniowca, który wspólnie z zespołem będzie wdrażał oprogramowanie dla leasingu. Jeśli jesteś osobą, która chciałaby się rozwijać w branży IT, a w kręgu Twoich zainteresowań leży wiedza związana z finansami – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Na co dzień będziesz współpracować z zespołem wytwórczym, a także samym klientem. Do Twoich zadań będzie należało przygotowanie konfiguracji biznesowej aplikacji w taki sposób, aby były one dostosowane do potrzeb klienta oraz wdrażanie systemów informatycznych.

Naszym głównym produktem jest System LEO - kompleksowy program, wspomagający firmy leasingowe i CFM we wszystkich obszarach, szczególnie w zakresach operacyjnym, finansowo–księgowym, sprzedażowym oraz zarządzania flotą. Naszymi klientami są m. in. BMW Financial Services Poland, Toyota Leasing Poland, Volkswagen Financial Services.

Zadania:

  • wdrożenia systemów informatycznych wspomagających prace instytucji finansowych,
  • przygotowanie konfiguracji biznesowej i technicznej,
  • warsztaty z klientami,
  • prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej,
  • prace z systemami bazodanowymi.

  • boxy powitalne dla nowych pracowników,
  • praca w największej spółce IT,
  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE),
  • dofinansowanie okularów,
  • drużyna Asseco Active Team,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karta Multisport,
  • playroomy,
  • owocowe dni,
  • prywatna opieka medyczna,
  • spotkania integracyjne,
  • dofinansowanie wypoczynku.

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki informatyka, finanse lub pokrewne (akceptowalni również kandydaci w trakcie ostatniego roku studiów - istotne, aby byli dostępni w pełnym wymiarze godzin (40h/tydz) w ciągu biznesowego dnia pracy),
  • znajomość SQL na poziomie średnim - sprawdzimy Twoje umiejętności na rozmowie rekrutacyjnej 😊,
  • znajomość Linux i sieci komputerowych na poziomie podstawowym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • zdolności analityczne, sumienność, komunikatywność, zaangażowanie,
  • samodzielność, umiejętność zdobywania wiedzy, determinacja w dążeniu do celu,
  • mile widziane: rok doświadczenia na stanowisku związanym z informatyką: wdrożenia, programowanie, analiza, serwis, tester, administrator, podstawowa wiedza finansowa/rachunkowa, prawo jazdy kat. b i znajomość technologii Docker lub Kubernetes.

Asseco Data Systems S.A.

ponad 1000 pracowników

Jesteśmy jedną z największych firm IT w Polsce. Należymy do Grupy Asseco, największego producenta oprogramowania w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który jest obecny w 60 krajach na całym świecie i zatrudnia 30 tys. osób.

Jako lider usług zaufania, znanych pod marką Certum dostarczamy podpis elektroniczny setkom tysięcy klientów w Polsce i na świecie. Produkujemy i rozwijamy oprogramowanie, m.in. dla sektora leasingowego oraz samorządów, w tym rozwiązania dla inteligentnych miast i budynków oraz systemy zarządzania kapitałem ludzkim. W ramach Asseco Academy oferujemy szkolenia z obszaru IT.

Siłą napędową naszej firmy są ludzie. Poszerzamy ich wiedzę i kompetencje, a przede wszystkim słuchamy ich potrzeb. To dzięki nim uzyskaliśmy certyfikat „Inwestor w Kapitał Ludzki” i dołączyliśmy do grona najlepszych pracodawców.