Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy – to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Zadania:

  • udział w pracach projektowych i programistycznych związanych z rozwojem i utrzymaniem systemów informatycznych zgodnie z otrzymanymi wymaganiami,
  • stała współpraca z różnymi zespołami firmy (programiści, testerzy, architekci, opiekunowie produktów, kierownicy projektów),
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • analizowanie dużych zbiorów danych i wyciąganie wniosków, identyfikacja i poprawa niezgodności w danych systemowych.

  • boxy powitalne dla nowych pracowników,
  • praca w największej spółce IT,
  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE),
  • dofinansowanie okularów,
  • drużyna Asseco Active Team,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karta Multisport,
  • playroomy,
  • owocowe dni,
  • prywatna opieka medyczna,
  • spotkania integracyjne,
  • współpraca z ekspertami,
  • dofinansowanie wypoczynku.

  • doświadczenie w pracy z Spring WebFlux,
  • biegłość w projektowaniu i implementacji rozwiązań w oparciu o zasady reaktywnego programowania,
  • umiejętność efektywnego wykorzystania strumieni w Javie do przetwarzania danych,
  • zaawansowana znajomość SQL,
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych oraz mapowaniem obiektowym (ORM),
  • umiejętność projektowania, implementacji oraz integracji usług RESTful,
  • praktyczna znajomość Router Functions w kontekście Spring WebFlux,
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i integracyjnych,
  • umiejętność tworzenia testów z użyciem frameworków stosowanych w ekosystemie Spring,
  • znajomość oraz doświadczenie w implementacji zabezpieczeń w aplikacjach opartych na Spring Security,
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • samodzielność i inicjatywa,
  • dociekliwość i chęć rozwoju.

Mile widziane:

  • znajomość narzędzia Keycloak do zarządzania tożsamością i dostępem,
  • doświadczenie w korzystaniu z Test Containers do tworzenia środowisk testowych,
  • praktyczna znajomość PostgreSQL, w tym optymalizacja zapytań i konfiguracja.

Asseco Data Systems S.A.

ponad 1000 pracowników

Jesteśmy jedną z największych firm IT w Polsce. Należymy do Grupy Asseco, największego producenta oprogramowania w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który jest obecny w 60 krajach na całym świecie i zatrudnia 30 tys. osób.

Jako lider usług zaufania, znanych pod marką Certum dostarczamy podpis elektroniczny setkom tysięcy klientów w Polsce i na świecie. Produkujemy i rozwijamy oprogramowanie, m.in. dla sektora leasingowego oraz samorządów, w tym rozwiązania dla inteligentnych miast i budynków oraz systemy zarządzania kapitałem ludzkim. W ramach Asseco Academy oferujemy szkolenia z obszaru IT.

Siłą napędową naszej firmy są ludzie. Poszerzamy ich wiedzę i kompetencje, a przede wszystkim słuchamy ich potrzeb. To dzięki nim uzyskaliśmy certyfikat „Inwestor w Kapitał Ludzki” i dołączyliśmy do grona najlepszych pracodawców.