DevOps Engineer

Enzode
Mid
17 000 - 25 000
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Płatny urlop
26

Twoje zadania

  • Projektowanie i konfigurowanie infrastruktur w oparciu o mikrousługi (kontenery);
  • Nadzorowanie dostępności, wydajności stosowanych rozwiązań;
  • Administracja serwerami i utrzymanie infrastruktury IT;
  • Wykorzystanie narzędzi do automatyzacji dostarczania kodu;
  • Wsparcie dla developerów.

Opis projektu

Poznaj nas:

Jesteśmy młodym software house, należącym do grupy Raisead, w skład której wchodzą między innymi takie marki jak Fintredo, Etrose, Cabroz czy BeGlossy. Tworzymy dla swoich klientów nowoczesne i złożone rozwiązania z obszaru omnichannel commerce, a nasz zespół to doświadczeni pasjonaci, którzy dzięki swojej wiedzy i zdolnościom technologicznym budują innowacyjne rozwiązania.

Jeśli chcesz pracować przy budowie innowacyjnego rozwiązania służącego do monitoringu ruchu w sieci oraz optymalizacją ścieżek konwersji przy wykorzystaniu uczenia maszynowego a przy tym wszystkim móc popijać kawę na bulwarach, nad samym brzegiem Wisły – to miejsce jest dla Ciebie!

Co nas wyróżnia:

  • Praca z najnowszymi technologiami,
  • Zarząd firmy to wyjątkowi eksperci z obszaru Development, Technology, Big Data, więc rozumieją Twoje potrzeby i doświadczenia,
  • Płaska struktura – decyzje podejmujemy błyskawicznie,
  • Masz realny wpływ na zmiany w organizacji, Twoje pomysły mogą stać się jej częścią!

Benefity:

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania;
  • Współpracę z doświadczonym zespołem inżynierów, chętnie dzielącym się swoją wiedzą;
  • Efektywną organizację pracy (Code Reviews, CI, CD, Scrum / Kanban);
  • Wydajny sprzęt do pracy (MacBook Pro albo analogiczny laptop z Ubuntu/Windows) z dwoma monitorami i wszystkimi niezbędnymi dodatkami, które możesz wybrać samodzielnie;
  • Elastyczne godziny pracy w prestiżowym biurze przy bulwarach wiślanych;
  • Mniejsze i większe, ale regularne eventy w naszym super zespole;
  • Brak nudy i nieformalny klimat;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności;
  • W trosce o dobrą kondycję, dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport. Świeże owoce, pyszną kawę i wyciskane soki z cytrusów!

Kogo szukamy?

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Praktycznego, co najmniej 3 letniego doświadczenia w obszarze DevOps;
  • Bardzo dobrej znajomości następujących technologii: Docker, Kubernetes, Helm, Istio;
  • Dobrej znajomości systemu kontroli wersji i automatyzacji środowiska pracy deweloperów: (Git, Gitlab, CI/CD);
  • Doświadczenia z Linux/Bash;
  • Dobrej znajomości Cloud Platforms: GCP, AWS;
  • Doświadczenia w pracy w metodyce Agile;
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych oraz współpracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość Jenkins;
  • Znajomość narzędzi do monitoringu usług: Prometheus / Grafana;
  • Znajomość języka skryptowego: Python;
  • Umiejętność administrowania relacyjnymi i nierelacyjnymi bazami danych (PostgresDB, redis, MySQL, Kafka);
  • Doświadczenie z API Gateway / Proxy servers / Nginx / HAproxy.

Umiejętności
Docker
Kubernetes
Git
Continuous Integration
Continuous Delivery
Linux
Bash
GCP
AWS
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Lunche
Rozwój
  • Książki
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Enzode

Warszawa 30
Technologie i umiejętności
  • java
  • Phyton
  • SQL