Programista .NET Core/C# (Mid/Senior)

Raion Software Sp. z o.o.
Mid
10 000 - 15 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Poznań

Twoje zadania

  • Rozwijanie oprogramowania do monitorowania i zarządzania produkcją MES
  • Programowanie w języku C#
  • Programowanie aplikacji opartych o bazy danych MS SQL
  • Prowadzenie zespołu projektowego (3-7 osób) w perspektywie 1 roku po zatrudnieniu (TeamLeader)
  • Tworzenie nowego produktu – system CMMS / HRMS

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Programista Backend .NET Core C# na poziomie Mid/Senior

Kogo szukamy?

Wymagania i umiejętności:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (informatyka, automatyka itp.)
  • przynajmniej dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty
  • umiejętność programowania w języku C#
  • doświadczenie przy pracy z .NET Core
  • znajomość relacyjnych baz danych MS SQL
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość systemu kontroli wersji Git

Dodatkowe atuty:

  • znajomość ORM Entity Framework
  • umiejętność pisania testów jednostkowych
  • znajomość zagadnień zwiazanych z mikroserwisami,
  • znajomość JavaScript (jQuery, Vue.js, CSS, Bootstrap)
  • znajomość Azure DevOps (TFS) oraz zagadnień związanych z CI i CD
  • umiejętność programowania w innych językach (C, C++, Python)

Umiejętności
C#
.NET Core
MS SQL
Git
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
Inne
  • Imprezy integracyjne