O projekcie

Szukasz praktyk, które pozwolą Ci rozwijać umiejętności w programowaniu frontendowym i zdobyć cenne doświadczenie? Dołącz do naszego zespołu! Oferujemy 2-miesięczne bezpłatne praktyki wakacyjne jako Frontend Developer!

  • Wyślij do nas swoje CV wraz z linkiem do repozytorium lub portfolio!

Kluczowe zadania

  • Napisanie aplikacji webowej do użytku wewnętrznego w firmie,
  • Dyspozycyjność w wymiarze 30-40 godzin tygodniowo,
  • Czas trwania praktyk: 2 miesiace w okresie lipiec - sierpień,
  • Wsparcie i opieka doświadczonych developerów.

  • Status studenta na kierunku Informatyka lub pokrewnym,
  • Umiejętność programowania frontendowego: React, TypeScript,
  • Wiedza z zakresu: HTML, CSS, JavaScript,
  • Znajomość pojęć z obszaru backend,
  • LocalStorage: Przechowywanie danych lokalnie w przeglądarce użytkownika na początkowym etapie projektu,
  • Znajomość Firebase,
  • Zaangażowanie, chęć zdobywania wiedzy oraz rozwoju,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, myślenie analityczne oraz kreatywność.

Mile widziane

  • Praca z bibliotekami stylów lub komponentów jak TailwindCSS,
  • Znajomość innych języków programowania będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość GIT.

Na rynku działamy od 2006 roku, zatrudniamy obecnie ponad 1000 specjalistów IT, a nasz zespół stale rośnie.

Zajmujemy się rozwojem oprogramowania w ramach usługi outsourcingu. Profesjonalizm idzie u nas w parze z dobrą atmosferą pracy.

Razem możemy więcej

  • W #briteteam drzemie wielka moc! Jesteśmy zgraną drużyną, wspieramy się i motywujemy do działania. Wciąż głodni wiedzy, szukamy nowych inspiracji i dzielimy się doświadczeniami. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Mierzymy wysoko, podejmujemy kolejne wyzwania i z zapałem oraz uśmiechem realizujemy pasje. I co najważniejsze – dobrze czujemy się w swoim towarzystwie.

Rozwijamy się i dzielimy wiedzą

  • Organizujemy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Członkowie #briteteam mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych oraz podążać wybraną przez siebie ścieżką kariery: managerską lub ekspercką. Umożliwiamy stałe podnoszenie kompetencji, dofinansowujemy szkolenia i kursy. Dbamy także o umiejętności komunikacyjne i umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Z nami rozwiniesz skrzydła!