Analityk Biznesowy

Webini
Senior
7 000 - 10 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Szczytnicka 11, Wrocław Zdalnie
Praca zdalna
100%

Twoje zadania

  • zarządzanie backlogiem produktu,
  • maksymalizacja wartości pracy zespołu i maksymalizacja wartości produktu,
  • pozyskiwanie wymagań od interesariuszy.

Webini to web software house, w którym tworzymy i rozwijamy najbardziej innowacyjne, bezpieczne i zaawansowane platformy internetowe.

Działamy od 2012 roku.

Przez ten czas wdrożyliśmy ponad 40 platform, a nasz zespół liczy obecnie blisko 50 ekspertów.

Na co dzień wspieramy technologicznie klientów reprezentujących różnorodne branże, między innymi branżę płatności internetowych, e-commerce, marketingową, mediową, kryptowalutową czy Big Data.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • współpracę w oparciu o B2B,
  • wynagrodzenie w przedziale 7 000 - 10 000 zł netto na FV,
  • klarowną ścieżkę kariery,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy 100% zdalnej lub stacjonarnej, w zależności od Twoich potrzeb i preferencji.

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która:

  • posiada minimum 3 lata doświadczenia jako Analityk Biznesowy,
  • posiada doświadczenie w łączeniu stanowiska Analityka Biznesowego z rolą Product Ownera,
  • posiada minimum rok doświadczenia w pracy w metodologii Scrum,
  • ma wysoko rozwinięte zdolności analitycznego oraz logicznego myślenia,
  • posiada umiejętność zarządzania backlogiem,
  • posiada umiejętność budowania wartościowych i konkurencyjnych produktów,
  • potrafi zarządzać zakresem produktu,
  • posiada wiedzę z zakresu modelowania systemów,
  • posiada umiejętność budowania strategii biznesowej,
  • z łatwością oraz przy zachowaniu wysokiej kultury osobistej komunikuje się z interesariuszami i zespołem developerskim,
  • potrafi prawidłowo identyfikować potrzeby klienta,
  • zna język angielski na poziomie minimum C1.

Umiejętności
Scrum
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Inne
  • Imprezy integracyjne

Webini

Wrocław 50
Technologie i umiejętności
  • MySQL
  • Less/CSS3
  • HTML5