Jeżeli jesteś kreatywny, biegle posługujesz się Adobe XD, wiesz co to komponent, a do tego interesujesz się trendami w grafice, śledzisz aktualne projekty na branżowych portalach, cały czas rozwijasz

swoje umiejętności i chcesz wziąć udział w interesujących, rozbudowanych projektach w których na pierwszym miejscu stawia się użytkownika, to ta praca jest dla Ciebie!

Twój zakres zadań:

  • Tworzenie makiet rozbudowanych procesów dla stron internetowych, systemów transakcyjnych i aplikacji mobilnych
  • Mapowanie flow użytkowników i proponowanie rozwiązań pokrywających zdefiniowane przypadki użycia
  • Walidowanie propozycji procesów z użytkownikami pod kątem ich zgodności z potrzebami
  • Analiza i budowanie procesów w oparciu o istniejące komponenty DS
  • Dbanie o spójność warstwy wizualnej, ale i o skalowalność oraz użyteczność rozwiązania
  • Ścisła współpraca z działem IT przy wdrażaniu rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznych dla pozostałych członków zespołu i działów IT
  • Testowanie wprowadzonych zmian oraz wprowadzanie usprawnień
  • Utrzymywanie i samodzielne rozwijanie Design Systemu w Adobe XD
  • Śledzenie trendów rynkowych w obszarze UX i Designu, ale także w obszarze trendów technologicznych i społecznych

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B w spółce z grupy kapitałowej - Millennium Service
  • Ścisłą współpracę z wieloma działami zaangażowanymi w proces projektowy
  • Współpracę z ponad 10-osobowym zespołem User Experience (UX)
  • Życzliwą atmosferę pracy i otwartość na wymianę wiedzy

  • Portfolio i min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu serwisów, stron internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • Doskonała znajomość programów pakietu Adobe: Photoshopa, Illustratora oraz XD, mile widziana znajomość Axure
  • Doświadczenie w walidacji procesów z użytkownikami
  • Zmysł estetyczny i artystyczny
  • Dbałość o szczegóły na poziomie "pixel perfect"
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań oraz realne zaangażowanie w powierzone zadania
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Terminowość
  • Samodzielność
  • Otwartość na feedback podczas procesu projektowego

Bank Millennium

Warszawa
6.750

W Banku Millennium budujemy nowoczesną bankowość, u której podstaw leży zaawansowana technologia.

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku.

Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.