Poszukujemy administratora / administratorki do zespołu administratorów sieciowych LAN/WAN dla Data Center u jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych. Wielkość Data Center to 100+ urządzeń sieciowych.

Będziesz brać udział w międzynarodowych projektach polegających na rozwoju i utrzymaniu infrastruktury sieciowej zlokalizowanej w innych krajach.

Zakres obowiązków:

  • Administracja infrastrukturą sieciową:

analiza logów i reagowanie na zdarzenia systemowe w nich rejestrowane, reagowanie na wskazania monitoringu, podejmowanie działań zapobiegających powstawaniu awarii, usuwanie występujących awarii.

  • Aktualizacja oprogramowania, po wcześniejszej jego analizie na bazie release-notes, w wyznaczonych oknach serwisowych.
  • Koordynacja instalacji i konfiguracja nowych urządzeń.
  • Monitorowanie dostępności, wydajności, pojemności, efektywności działania infrastruktury systemowej.
  • Rekomendowanie zmian/optymalizacji architektury/procedur w celu usprawnienia jej działania.
  • Tworzenie lub/i aktualizacja procedur utrzymaniowych.

  • Ustalamy wspólnie wynagrodzenie dopasowane do Twoich kompetencji i doświadczeniaz uwzględnieniem umiejętności dodatkowych.
  • Dajemy Ci możliwość dostosowania kontraktu B2Bdo Twoich preferencji.
  • Dajemy Ci również możliwość dostosowania czasu pracy do Twoich preferencji.
  • Czeka na Ciebie praca przy prestiżowym projekcie u wiodącego operatora telekomunikacyjnego w zespole administratorów sieciowych LAN/WAN dla Data Center.
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektachpolegających na rozwoju i utrzymaniu infrastruktury sieciowej zlokalizowanej w innych krajach (Cisco, Juniper, VMware).
  • Zapewniamy ścieżki szkoleń w zakresie używanych technologii.
  • Nasza atmosfera pracy to dobra współpracai dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem z zespołem.
  • Oferujemy work-life balance i pracę zdalną do 98%. Możliwe są sporadyczne wizyty w siedzibie firmy (Łódź, Warszawa), do 2 dni kwartalnie.

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w stopniu w stopniu umożliwiającym komunikację techniczną (mówiona i pisana) z innymi członkami zespołu projektowego.
  • Znajomość metodologii ITIL.
  • Doświadczenie w pracy z systemami ticketowymi.

Umiejętności specjalistyczne:

  • Znajomość rozwiązań Cisco.
  • Konfiguracja urządzeń w zakresie:

L2/L3 (np. vlany, routing, hsrp/vrrp, OSPF, BGP, STP, VTP itd.), doświadczenie z rozwiązaniami sieciowymi w DC – Cisco Nexus (NX-OS) lub Cisco Catalyst, doświadczenie z Firewallami (co najmniej jeden z ASA, Checkpoint, Juniper SRX).

Mile widziane:

  • Doświadczenie z load-balancing (F5).
  • Znajomość rozwiązań Juniper.
  • Doświadczenie z VMware NSX i NSX-T.

Działamy na rynku już 5 lat. Red Stack Poland specjalizuje się w usługach profesjonalnych i utrzymaniowych (IT managed services) oraz technologiach bazodanowych. Stawiamy na biegłość i rozwój naszych kompetencji oraz najwyższą jakość obsługi klientów. Podejmujemy się wyzwań, dzięki czemu firma stabilnie się rozwija i rośnie.

Pracujemy zdalnie, mamy dwa biura - sprzedażowe w Warszawie i Global Delivery Center w Krakowie.

Największymi naszymi osiągnięciami jest prestiżowe wyróżnienie Diamenty Forbesa 2023 oraz zdobyte dwa razy z rzędu wyróżnienie "Gazele Biznesu" (2022, 2021). Wszystko to stało się możliwe dzięki wspólnej pracy naszych doświadczonych zespołów sprzedażowego i Global Delivery oraz naszej motywacji.

Przyłącz się do RSP Team! Poznaj nas, zajrzyj na -> www.redstack.pl