Twój zakres obowiązków jako Cloud Tech Lead:

  • Tworzenie i wprowadzanie najnowocześniejszych standardów cloud computing w naszej organizacjim
  • Łączenie narzędzi i usług w ramach wszystkich obszarów przetwarzania w chmurze,
  • Opracowywanie planów wdrażania innowacyjnych rozwiązań opartych na chmurze,
  • Optymalizacja infrastruktury chmurowej zgodnie z najlepszymi praktykami,
  • Udzielanie wsparcia przy tworzeniu dokumentacji systemowej, zgodnej z branżowymi wymogami,
  • Zarządzanie i monitorowanie platformy cloud computing,
  • Wspieranie procesu projektowania aplikacji w chmurze,
  • Weryfikacja zmian w projektach pod kątem spójności i zgodności z architekturą systemu informatycznego,
  • Zapewnienie, że wdrożone rozwiązania działają wydajnie i są bezpieczne,
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi, analitykami, deweloperami i dostawcami.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej (mamy biuro we Wrocławiu)
  • Parking dla rowerów i samochodów - dla preferujących pracę z biura,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, świadczenia kafeterii, ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość współpracy w oparciu o B2B.

  • Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu rozwiązań chmurowych MS Azure lub innych,
  • Umiejętność zarządzania zmianami na dużą skalę,
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa w chmurze,
  • Doświadczenie w projektowaniu i migracji aplikacji korporacyjnych do chmur,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, integracyjnej oraz architektonicznej,
  • Doświadczenie z narzędziami i procesami DevOps, takimi m.in jak Kubernetes,
  • Delegowanie zadań, ustalanie oczekiwań i monitorowanie delegowanych zadań,
  • Analityczne podejście i kreatywne rozwiązania problemów,
  • Wysoki poziom komunikatywności w każdej formie - pisemnej i werbalnej,
  • Umiejętność budowania relacji z partnerami wewnętrznymi i dostawcami,
  • Doradztwo, znajomość biznesu, elastyczność,
  • Gotowość do działania w dynamicznym środowisku.

Dodatkowo - mile widziane:

  • Znajomość języków programowania, takich jak: Java, .NET, Python,
  • Znajomość serwerów, systemów operacyjnych (Linux, Windows i in.),
  • Doświadczenie w obsłudze baz danych, w tym MySQL, NoSQL i baz danych chmurowych,
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania low code/no code,
  • Praca w instytucji finansowej,
  • Posiadanie certyfikatów potwierdzających zdobytą wiedzę.

KRUK S.A.

KRUK S.A.

Wrocław
3046

KRUK S.A. to zespół z pasją. Dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych). Dzięki temu cała Grupa KRUK nieustannie się rozwija. Obecnie jesteśmy liderem na rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie Centralnej.