Poszukujemy specjalistki lub specjalisty w obszarze cyberbezpieczeństwa, z zainteresowaniem śledzących najświeższe wydarzenia w świecie IT. Osoba taka wspomoże nasz zespół w zarządzaniu bezpieczeństwem środowiska chmurowego oraz technologii z nim powiązanych – natywnych rozwiązań chmury publicznej, narzędzi DevSecOps czy Dockera oraz Kuberentesa.

Twój zakres obowiązków:

  • wykrywanie anomalii i zagrożeń w środowisku chmurowym,
  • przygotowanie i/lub implementacja rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo w środowisku Amazon Web Services (AWS) czy Google Cloud Platform (GCP),
  • udział w projektach wdrożeniowych rozwiązań w obszarze chmurowego cyberbezpieczeństwa,
  • zarządzanie platformami CDN jak Cloudflare czy Akamai,
  • tworzenie rekomendacji, procedur i najlepszych praktyk bezpieczeństwa dla developerów, devopsów i innych osób technicznych,
  • codziennie działania w środowisku o sporej złożoności i zróżnicowanym zapleczu technologicznym zarówno ze świata IT, jak i OT (ICS).

To oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B – w zależności od preferencji,
  • możliwość skorzystania z pakietu 50% kosztów uzyskania przychodu,
  • 2-3 dni pracy zdalnej w tygodniu na bieżąco oraz dodatkowe dni w wyjątkowych sytuacjach,
  • zespół, który chętnie dzieli się wiedzą i najlepszymi tips & tricks,
  • wsparcie zespołu oraz przyjazną atmosferę, zarówno w pracy, jak i w Gaming Roomie,
  • catering w biurze z dopłatą pracodawcy,
  • Pakiety Benefitów, wsparcie socjalne, program Pozytywnie Zakręconych, opiekę medyczną w grupie Medicover, LuxMed lub EnelMed,
  • zróżnicowane środowisko, gdzie doświadczysz zabezpieczenia wielu rodzajów systemów,
  • stabilną współpracę – zatrudniamy ponad 300 osób w dziale IT,
  • możliwość samodoskonalenia i rozwoju w wielu dziedzinach, takich jak: automatyka przemysłowa, programowanie, administracja rozwiązaniami on-prem lub cloud,
  • program rekrutacji wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w środowisku chmurowym – z naciskiem na AWS Security Hub, GCP Security and Resilience Framework czy Azure Security Center,
  • znajomość rozwiązań kontenerowych,
  • umiejętność łączenia kropek, aby znaleźć powiązania między wydarzeniami, które na pierwszy rzut oka wyglądają na niepowiązane,
  • inicjatywa i proaktywność, która poprawia ogólny profil bezpieczeństwa całej organizacji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • doświadczenie z pracą administracyjną w środowisku public cloud,
  • wiedza jak najlepiej zabezpieczyć chmurę przed zagrożeniami – wykorzystując koncepty takie jak kontrola dostępu, tożsamość oraz szyfrowanie,
  • doświadczenie z konceptami pracy DevSecOps,
  • wiedza o platformie M365 i powiązanych z nią rozwiązań.

Mile widziane:

  • doświadczenie w automatyzacji bezpieczeństwa chmury przez Terraform/Ansible;
  • certyfikaty branżowe (CompTIA Cloud+, AWS Practitioner, Security Specialist Azure AZ- 500, SC-200, GCP, CSA itd.).

Rossmann od wielu lat jest niekwestionowanym liderem rynku w swojej branży. Odważne decyzje biznesowe, otwarcie na nowe rozwiązania oraz technologie, kreowanie innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych – wszystko to sprawia, że to właśnie nasza firma wyznacza trendy i standardy w swojej branży.

Nasi pracownicy są dla nas ogromną wartością.

Każdego dnia dowodzą oni, że w Rossmannie można rozwijać się nie tylko zawodowo, ale dzięki swojej aktywności realizować pasje, którymi tak chętnie się dzielą i inspirują innych. Gdyby ktoś zapytał jak krótko można scharakteryzować pracowników Rossmanna, odpowiedź byłaby prosta: profesjonaliści i pasjonaci!

W naszej firmie od 11 lat działa największy w Polsce program rozwoju pasji POZYTYWNIE ZAKRĘCENI. Razem biegamy, nurkujemy, jeździmy konno, pływamy na windsufingu, wspinamy się i robimy wspólnie mnóstwo pozwalających cieszyć się życiem rzeczy. To jednak nie wszystko przez cały rok rozwijamy także swoje pasje podczas różnorodnych warsztatów online. Tylko w minionym roku zrealizowaliśmy 251 wydarzenia i wszystko wskazuje na to, że ten rok zakończymy jeszcze lepszym wynikiem.