Hej! Jesteśmy zespołem Onet Poczty, jednym z najchętniej wybieranych serwisów pocztowych w Polsce. Nasza platforma to nie tylko skrzynka pocztowa - to centrum zarządzania cyfrową rzeczywistością. Bezpośrednio ze skrzynki naszych użytkowników można opłacać rachunki, zamawiać kuriera, przeglądać bilety czy rezerwacje. Niedawno wprowadziliśmy również funkcje, które wspierają zakupy online, w bezpiecznym środowisku dzięki dodatkowym zabezpieczeniom w postaci: dwuetapowej weryfikacji, BIMI czy funkcji Zaufanego Nadawcy.

Nasza misja to dostarczanie rozwiązań, które ułatwiają życie w cyfrowej rzeczywistości. Dlatego też nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszego produktu, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom ponad 4 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie, korzystających z Onet Poczty na każdym urządzeniu. W tym na nowoczesnych aplikacjach webowych, które ciągle rozwijamy.

Jeżeli jesteś osobą, która lubi tworzyć rzeczy, które mają realny wpływ na życie ludzi, dołącz do nas! Poszukujemy doświadczonego Senior Frontend Engineera, który pomoże nam podnieść nasz produkt na jeszcze wyższy poziom.

Co jest ciekawe w tym projekcie?

  • skala - to dziesiątki miliardów maili o objętości wielu petabajtów, 4 miliony użytkowników miesięcznie korzystających z usługi
  • szerokość technologii - ekosystem zaczyna się na rozwiązaniach sprzętowych w DC a kończy na wysokopoziomowych usługach z chmury AWS
  • wpływ i autonomia - decyzje co do technologicznego kształtu produktu podejmujemy w naszym gronie, pracując w zwinnych metodykach

Zakres obowiązków:

  • Wykorzystanie React: oczekujemy, że będziesz w stanie tworzyć i modyfikować komponenty, a także zarządzać stanem aplikacji
  • Praca z JavaScript: zakładamy bardzo dobrą znajomość języka i wszystkich jego elementów
  • Tworzenie struktury strony za pomocą html/css: znajomość tworzenia responsywnych i atrakcyjnych stron
  • Praca z RESTful API/JSON-RPC/xhr.fetch: musisz umieć tworzyć i modyfikować zapytania, a także obsługiwać odpowiedzi serwera
  • Zarządzanie stanem aplikacji za pomocą menadżerów takich jak redux, zustand, react-query, swr itp.
  • Optymalizacja kodu React: oczekujemy, że będziesz w stanie zidentyfikować i poprawić problemy z wydajnością
  • Praca w zespole: bez tego się nie uda - efektywna komunikacja i współpraca z innymi członkami zespołu

  • No blame culture — szukamy rozwiązań, nie winnych
  • High autonomy — duża autonomia
  • Experienced developers to work with — doświadczeni programiści
  • Kultura DevOps
  • LeSS & Agile
  • Ubezpieczenie na życie dla ciebie i bliskich
  • Wsparcie psychologiczne i program well-being
  • Multisport package and sport challenges
  • Training budget & e-learning platforms
  • Legendarne imprezy
  • Prywatna opieka medyczna
  • AWS Certification Path — wsparcie w certyfikacji AWS
  • Nowoczesne, kolorowe i komfortowe biura
  • Transparentne widełki i ścieżki kariery
  • Lightning Talks, Code Jams & HackDays

  • TypeScript: umiejętność pisania typowanego kodu to duży plus
  • Redux: jeżeli potrafisz zarządzać stanem aplikacji za pomocą Reduxa, to na pewno docenimy Twoje umiejętności
  • Webpack i Babel: jeżeli potrafisz konfigurować te narzędzia i rozumiesz, jak działają, to mocny argument
  • Eslint/Prettier: korzystanie z tych narzędzi do utrzymania czystego i zgodnego ze standardami kodu
  • Git: umiejętność wykorzystania systemu kontroli wersji to podstawa
  • Nodejs/Express: super jeśli potrafisz tworzyć serwery i API za pomocą tych technologii
  • Next.js: jeżeli potrafisz tworzyć aplikacje SSR za pomocą Next.js, to na pewno to docenimy
  • Npm/nvm/package.json: wiedza o zarządzaniu zależnościami i skryptami
  • Testy: Jest/Cypress: praktyka w pisaniu testów jednostkowych i integracyjnych
  • Jira/Stash: umiejętność korzystania z tych narzędzi do zarządzania projektem

P.S.

Jak podaje Harvard Business Review*, bywa że kobiety aplikują dopiero, gdy mają pewność, że posiadają 100% wymaganych umiejętności (mężczyźni: 60%). Nawet jeśli nie spełniasz na 100% wymagań z naszej listy - spróbuj i aplikuj!

*Żródło: https://tiny.pl/czhpz

W Ringier Axel Springer Tech kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Jesteśmy hubem technologicznym międzynarodowej grupy medialnej Ringier Axel Springer Polska i specjalizujemy się w technologiach dla nowych mediów. Rozwijamy systemy i serwisy, z których regularnie korzysta 40 milionów osób w Polsce i poza nią: Onet, Business Insider Polska, Sympatia, Newsweek to już wizytówki polskiego internetu i jesteśmy dumni, że mamy je w swoim portfolio. Ale to nie wszystko – nasi specjaliści pracują też przy serwisach takich jak NOIZZ.sk, blic.rs czy blikk.hu

Z czym się mierzymy? Gigabajty ruchu na sekundę, miliony użytkowników, miliardy requestów, kilka niezależnych portali i ich redakcji, kilkadziesiąt źródeł automatycznie pozyskiwanego contentu, platformy wideo i eCommerce, a do tego UX, Frontend, Mobile, Big Data i nowoczesne środowisko rozproszone.

Jest nas ponad 400 w trzech miastach – Krakowie, Warszawie i Wrocławiu, a obecnie pracujemy również zdalnie.
W 40 zespołach pracują specjaliści z bardzo różnych dziedzin, w tym administratorzy systemów, programiści, product managerowie, projektanci UX, architekci systemów, testerzy oprogramowania, kierownicy projektów i wielu innych.
W Ringier Axel SpringerTech codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tu dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Wiemy,  że tworzymy rozwiązania, które każdego dnia mają wpływ na sposób, w jaki ludzie korzystają z internetu. Brzmi ciekawie? Dołącz do nas!

The future of media is written in code.