Do Naszego Departamentu IT i Zespołu Hurtowni Danych i Systemów Raportowych poszukujemy doświadczonego Analityka Systemowego, który wesprze Nasz Zespół w codziennej pracy.

Zakres Obowiązków:

  • Wsparcie Product Ownera w przygotowywaniu historyjek/zarządzaniu backlogiem i procesowaniu zadań w narzędziu wspierającym proces wytwórczy;
  • Wypracowywanie rozwiązań technicznych, zrozumienie i kontrola zakresu wymagań end2end, koordynacja zakresu developmentu i prac zależnych;
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi oraz z analitykami i developerami w ramach pracy w cross-funkcjonalnym zespole;
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji realizowanych zmian oraz weryfikacja ich pod kątem spójności i wpływu na działanie aplikacji w tym zgodności z architekturą systemów.

·      Minimum 3 letniego doświadczenia w analizie systemowej i udziału w projektach IT

·      Umiejętności planowania prac analitycznych oraz prowadzenia/moderowania spotkań z udziałem interesariuszy rozwiązania

·      Znajomości notacji UML i BPMN oraz narzędzi modelowania (preferowany Enterprise Architect)

·      Silnie rozwiniętych zdolności analitycznego myślenia

·      Posługiwania się programami MS Office (w szczególności Excel, Word)

·      Dobrej lub bardzo dobrej znajomość języka zapytań SQL

·      Znajomości zagadnień z inżynierii oprogramowania

·      Praktyczna znajomość procesu wytwórczego IT i metodyk Agile

Mile widziane:

  • Doswiadczenie w branży ubezpieczeniowej lub finansowej.

Allianz

Allianz

Warszawa
+1500

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!

Let’s care for tomorrow.