Dołącz do kancelarii prawnej RAVEN! Zostań częścią naszego zespołu z pasją! W roli Analityka/Analityczki Procesu, współpracuj nie tylko z obszarami prawnymi, ale również z działami IT oraz analiz. W kancelarii prawnej RAVEN zapewniamy inspirującą przestrzeń rozwoju i razem będziemy tworzyć efektywne rozwiązania. Na tym stanowisku Twój wkład w optymalizację procesów będzie kluczowy.

Dołącz do naszego zespołu ekspertów ds. postępowania sądowo-egzekucyjnego i zobacz, jak Twoje umiejętności przekładają się na realne zmiany.

Twoje zadania:

  • Bieżąca obserwacja i analiza wskaźników na procesach biznesowych
  • Przygotowywanie rekomendacji dot. efektywności procesów
  • Tworzenie koncepcji i wdrażanie rozwiązań z zakresu analizy danych
  • Optymalizacja procesów oraz narzędzi operacyjnych mająca na celu wzrost ich skuteczności
  • Uczestnictwo w projektach biznesowych mających na celu automatyzację funkcjonalności dla procesów operacyjnych
  • Ścisła współpraca z obszarem analiz

  • Zatrudnienie w oparciu o: umowę o pracę
  • Praca zdalna lub hybrydowa (4 dni w tygodniu praca w domu)
  • Elastyczny czas pracy (start między 6:00 a 11:00)
  • Zwinne zarządzanie zadaniami metodologią Agile
  • Parking dla rowerów i samochodów - dla pracujących z biura
  • Pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna Luxmed, kafeteria MyBenefit, atrakcyjne cenowo ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego rodziny, Program Poleceń Pracowniczych
  • Udział w warsztatach, szkoleniach i konferencjach, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • Praca w energicznym zespole, otwartych i pełnych pasji osób, z dużym poczuciem humoru

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość języka SQL, MS Excel i korzystanie z baz danych
  • Praca na MS SQL Server
  • Znajomość systemu raportowego np. Tableau lub Power BI
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole, jak również samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i wdrażanie inicjatyw biznesowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży
  • Znajomość dodatkowego języka programowania, np. Python
  • Znajomość zagadnień związanych z sztuczną inteligencją (AI)
  • Znajomość narzędzi Lean i umiejętność ich praktycznego wykorzystywania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

KRUK S.A.

KRUK S.A.

Wrocław
3046

KRUK S.A. to zespół z pasją. Dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych). Dzięki temu cała Grupa KRUK nieustannie się rozwija. Obecnie jesteśmy liderem na rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie Centralnej.