Cloud Inżynier (Kubernetes)

7N
Mid
15 120 - 21 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa

Twoje zadania

  • Zarządzanie i administrowanie rozwiązaniami w modelu IaaS and PaaS (Azure, AWS)
  • Zarządzanie i administrowanie platformą Office 365 (SaaS)
  • Rozwój systemu monitoringu infrastruktury, aplikacji i usług w chmurze
  • Udział w projektowaniu i rozwój procesów automatycznego tworzenia i zarządzania konfiguracją środowisk
  • Wsparcie rozwoju standardów w obszarze DevOps
  • Analiza, obsługa i rozwiązywanie wykrytych problemów
  • Automatyzacja procesów

Obecnie poszukujemy Cloud Inżyniera do projektu, którego celem jest skonstruowanie prywatnej chmury kontenerowej na Kubernetesie, skrojonej dla dużej organizacji.

Jest to inicjatywa R&D, która daje członkom zespołu możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia i zmierzenia się z wyzwaniami związanymi z projektowaniem, budową i zarządzaniem platformą stworzoną na potrzeby banku

Kogo szukamy?

Oczekiwania

  • Znajomość, chęć rozwoju i doskonalenia się w Kubernetesie
  • Doświadczenia w planowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu usług chmurowych
  • (Office 365 i/lub Azure i/lub AWS)
  • Doświadczenie w migrowaniu systemów, usług i użytkowników ze środowiska lokalnego do chmury
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami Windows/Linux
  • Znajomość technologii: GitLab, SVN, Gerrit, Jenkins, Maven, Docker, Artifactory, Nexus, Prometheus, Kubernetes
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją techniczną i
  • współpracę z dostawcami
  • Mile widziane: doświadczenie w zarządzaniu Exchange, Sharepoint, w zarządzaniu systemami Linux - Certyfikacja O365 / Azure / AWS, doświadczenie w budowaniu i konfigurowaniu środowisk w oparciu o kod (np. Ansible, Terraform, Chef)

Naszym Konsultantom oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 15 120 - 20 000 PLN + VAT (90 - 125 PLN/h) + VAT przy współpracy podwykonawczej, w zależności od poziomu doświadczenia.
  • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń. Nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta - ww. stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant.
  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.).
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych.
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy.
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat).
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej.

Umiejętności
Kubernetes
Azure
AWS
Windows lub Linux
SVN
Gerrit
Jenkins
Maven
Docker
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum/Kanban
Decyzje architektoniczne podejmuje
Architekt
Technologię wybiera
Architekt, Zespół
Software do zarządania projektami
JIRA
Praca z kodem
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
TDD
Metryki kodu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Podział czasu pracy
Wdrożenie systemu
30%
Utrzymanie systemu
30%
Samorozwój
10%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
10%
Tworzenie dokumentacji
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Java
  • JavaScript