Tester manualny

7N
Mid
10 920 - 12 600
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Zdalnie
Praca zdalna
100%

Twoje zadania

  • Planowanie testów
  • Manualne testowanie oprogramowania
  • Pisanie przypadków testowych i ich weryfikacja

Obecnie do grona naszych konsultantów zapraszamy testera manualnego, który dołączy do zespołu rozwijającego system mającym na celu wsparcie chemików i laborantów w procesie ulepszania produkcji cząsteczek w branży farmacji.

Praca jest w 100% zdalna.

Kogo szukamy?

Oczekiwania

  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami w rodzaju TestRail, TestLink
  • Znajomość podstawowych narzędzie inżynierii oprogramowania w rodzaju Git, Jira
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane: doświadczenie w pisaniu testów automatycznych, certyfikat ISTQB, doświadczenie w pracy w Scrumie

Naszym konsultantom oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 65 - 75 PLN/h netto + VAT miesięcznie przy współpracy podwykonawczej
  • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń. Nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta - ww. stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant
  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.)
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat)
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2019: https://www.youtube.com/watch?v=i5KjJpFBNpI)

Umiejętności
Git
JIRA
Zarządzanie projektami
Metodyka
SCRUM
Decyzje architektoniczne podejmuje
Architekt
Technologię wybiera
Architekt, Zespół
Software do zarządania projektami
JIRA
Praca z kodem
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
TDD
Metryki kodu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testowanie manualne
CI
Narzędzia
Laptop
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Podział czasu pracy
40%
Opisywanie scenariuszy testowych
40%
Spotkania
10%
Tworzenie dokumentacji technicznej
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Inne
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Java
  • JavaScript