Regular Java Developer

Altar Sp. z o.o
Mid
5 000 - 10 000
pln
netto / miesiąc (B2B)
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Zagnańska 61, Kielce
Praca zdalna
20%

Twoje zadania

  • Realizacja prac developerskich – pierwszy możliwy projekt to powstająca platforma contact  center klasy premium z elementami AI, machine learning, NLP, analityki Big Data
  • Projektowanie i implementacja oprogramowania
  • Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego
  • Aktywny udział w inicjatywach usprawniających proces wytwarzania oprogramowania w  organizacji
  • Udział w projektach rozwojowych, integracyjnych
  • Utrzymywanie oprogramowania
  • Analizy techniczne

Tworzymy i rozwijamy zaawansowane rozwiązania informatyczne klasy contact center  przeznaczone do profesjonalnej obsługi klientów i ich spraw w organizacji. Realizujemy głównie duże projekty (B2B) dla liderów w branżach: finansowej, bankowej, ubezpieczeniowej, e-commerce, gdzie naszym zadaniem są m.in.:

  • uporządkowanie i usprawnienie komunikacji z klientami, która odbywa się wieloma kanałami  kontaktu
  • automatyzacja wielu procesów na styku klient-organizacja (w tym bardzo dobra obsługa  procesowa według zdefiniowanych ścieżek i uprawnień, w oparciu o silnik workflow)
  • organizacja pracy na infolinii (wsparcie zarządzania zespołem konsultantów)
  • integracja z systemami dziedzinowymi klienta

Stawiamy na automatyzację procesów, skalowalność, stabilność naszych rozwiązań, a w ramach  długoletniej współpracy z klientem również na stały rozwój i utrzymanie.

Kogo szukamy?

Musisz znać:

  • Java 8+
  • SQL i bazy danych
  • Spring MVC, Spring Boot
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • Minimum roczne doświadczenie w projektach komercyjnych

Mile widziane:

  • Java 11
  • JavaScript, CSS3, HTML5
  • Angular 2+
  • Bazy danych NoSQL (MongoDB, Redis)
  • RabbitMQ
  • Docker
  • XML, JSON, REST, SOAP
  • IntelliJ IDEA, Tomcat, Maven, Git
  • Znajomość testów jednostkowych (JUnit 5, Mockito)
  • Znajomość podstaw systemu operacyjnego Linux

Oferujemy:

  • Udział w dużych projektach dla klientów-liderów w branżach: finansowej, bankowej,  ubezpieczeniowej, e-commerce
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Stabilne zatrudnienie (B2B lub umowa o pracę)
  • B2B: wynagrodzenie na poziomie 10000 zł netto + VAT (w zależności od oceny kompetencji)
  • Możliwość rozwoju w kierunku zarządzania zespołem lub projektem
  • Ciągłość projektów
  • Swobodną, przyjazną atmosferę bez korporacyjnych standardów i zadęcia
  • Wsparcie doświadczonych programistów
  • Pracę w biurze Altar (ul. Zagnańska 61)

Umiejętności
Java
Spring
Spring Boot
SQL
Git
Linux
JUnit
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Software do zarządania projektami
Jira
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Code review
Testowanie
Automatyzacja testów
Narzędzia
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Książki
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne

Kielce 104
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Angular
  • Java 8