Business Analyst

StepStone Services
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa

Twoje zadania

W tej roli będziesz:

  • Odpowiedzialny/a za tworzenie oraz jakość backlogu produktu
  • Przeprowadzać analizę wymagań biznesowych i proponowanych rozwiązań
  • Upewniać się, że cele oraz wyniki pracy są jasno i przejrzyście komunikowane
  • Organizować spotkania i warsztaty
  • Identyfikować i minimalizować pojawiające się ryzyka
  • Badać wpływ naszych rozwiązań na wyniki klientów
  • Ściśle współpracować z Product Ownerem
  • Częścią Zespołu Scrumowego

Pracujemy nad zrewolucjonizowaniem procesu rekrutacji on-line. Aby to osiągnąć potrzebujemy doświadczonego Analityka Biznesowego, który pomoże nam zorganizować pracę dla 6-osobowego zespołu programistów, pomoże opisywać zadania i tworzyć raporty z wyników pracy.

Kogo szukamy?

Czekamy na Twoje CV, jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy Analityka w środowisku Agile
  • Wiesz jak zbierać i dokumentować wymagania biznesowe
  • Rozumiesz nowoczesne technologie ze szczególnym naciskiem na aplikacje webowe
  • Swobodnie czujesz się pracując w międzynarodowym środowisku w języku angielskim (min. C1)
  • Swobodnie komunikujesz się z zespołami technicznymi oraz wyższym kierownictwem
  • Lubisz analizowanie danych i niestraszne Ci tworzenie raportów (mile widziana znajomość Power BI)

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie medyczne oraz stomatologiczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Multibenefit - wybierasz to, co chcesz
  • Szkolenia i międzynarodowe konferencje
  • Hackathony, Knowledge Sharing Hours
  • Projekty dla Klienta wewnętrznego
  • Cykliczne eventy i imprezy integracyjne
  • Zajęcia języka angielskiego (z lektorem/native speakerem)
  • Pokój gier i chillout zone

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Umiejętności
Agile
Power BI
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Warszawa 270+
Technologie i umiejętności
  • PHP
  • Java
  • Android