Test Manager

Comarch
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków

Twoje zadania

  • Zarządzanie działaniami związanymi z jakością projektu (planowanie testów, strategie, metody)
  • Współpraca z klientami, w tym delegacje podczas realizacji projektów (na etapie HLD / LLD, na etapie realizacji)
  • Dostarczanie rozwiązań spełniających ustalone z klientem kryteria jakościowe
  • Planowanie, koordynowanie i raportowanie wyników testów

Czy jesteś pasjonatem dobrej jakości oprogramowania? Czy interesują Cię testy oprogramowania i technologia IT? Czy masz predyspozycje w zakresie zarządzania projektami? Jeśli tak, dołącz do naszego działu testów na stanowisku Kierownika Testów (Test Manager) odpowiedzialnego za testy w projektach Telco BSS.

Do Twoich zadań należało będzie tworzenie strategii testów oraz zarządzanie realizacją testów w projektach wdrożeniowych.

  • Absolwent studiów o profilu informatycznym lub kierunki pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze testowania oprogramowania
  • Zrozumienie metodologii testowania oprogramowania, procesów i wskaźników jakości
  • Umiejętności organizacyjne
  • Proaktywne podejście, silny gracz zespołowy nastawiony na wyniki
  • Język angielski na komunikatywny poziomie
  • Mile widziana znajomość:
  1. minimum jednego języka programowania (np. Java, Python)
  2. frameworka TestNG
  • Dodatkowym autem będzie doświadczenie z narzędziami takimi jak Selenium WebDriver, Apache JMeter, Gattling

Umiejętności
Java lub Python
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Comarch

Kraków, Łódź, Białystok, Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Lublin, Poznań, Rzeszów, Gdańsk, Wrocław, Częstochowa, Tarnów, Toruń, Warszawa, Włocławek, Opole, Płock, Kielce 6500
Technologie i umiejętności
  • Angular
  • JEE
  • HTML