Fullstack Developer

ING Bank Śląski
Mid
5 800 - 11 600
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
ul.Sokolska 34, Katowice
Praca zdalna
50%

Twoje zadania

Lubisz programować?

Szybko wyprowadzasz błędy, których i tak niewiele w Twoim kodzie popełniasz, na pytania: „dlaczego Twój kod nie działa” i „jak Twój kod działa”, nie odpowiadasz tak samo: I have no idea why, jesteś profesjonalistą, Twój kod jest czytelny, czyli nie wyznajesz zasady było ciężko napisać ma być ciężko zrozumieć, swobodnie komunikujesz się w języku angielskim i chcesz współtworzyć międzynarodowy zespół, który stworzy najlepszą bankowością internetową i mobilną dla firm w Europie oraz przy okazji odnajdujesz się w wybranych poniżej technologiach (dowolna konfiguracja):

  • Java 8
  • JavaScript
  • HTML5
  • CSS 3.0
  • TypeScript
  • Oracle Database 11g/12c
  • Spring Framework (Spring Boot)
  • Git, Maven, SonarQube, Jenkins
  • TDD, BDD, DDD

Obecnie prowadzimy kilka projektów. Zaaplikuj a dowiesz się szczegółów :)

Kogo szukamy?

Czego możesz od nas oczekiwać?

  • Po pierwsze: możliwość współtworzenia najlepszej aplikacji internetowej i mobilnej – podziel się swoim doświadczeniem i powiedz nam jak!!!
  • Po drugie: pracy w doświadczonym zespole programistów, analityków i testerów
  • Po trzecie: szkoleń, warsztatów, wsparcia kolegów,
  • Po czwarte: prywatnej opieki medycznej, pracowniczego funduszu emerytalnego, kafeteryjnego systemu benefitów, premii, w razie potrzeby pracy zdalnej (z domu) i oczywiście kawy :)
  • Po piąte: atmosfery … ale to już w Twoich rękach!
Umiejętności
Java
JavaScript
HTML5
TypeScript
CSS3
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Katowice, Warszawa ok. 8000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Vanilla JS