Nasz klient: Międzynarodowy software house, zajmujący się realizacją projektów na potrzeby własne oraz swoich klientów. Jest liderem w zakresie doradztwa, transformacji cyfrowej oraz dostarczania nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Miejsce pracy: Wrocław / Poznań

Wymagania:

  • minimum 6-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu systemów przy wykorzystaniu języka JAVA;
  • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań w dużych systemach informatycznych poparte konkretnymi przykładami samodzielnie zaprojektowanych rozwiązań;
  • znajomość dobrych praktyki z dziedziny DevOps (Continuous Integration, Continuous Delivery, Test Driven Development);
  • bardzo dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania – Software Delivery Life Cycle;
  • płynna znajomość języka angielskiego.

Bardzo dobrze
Java

Twoje codzienne zadania:

  • Opracowywanie rozwiązań technicznych dla  aplikacji z uwzględnieniem nowych i istniejących technologii. Współpracując z właścicielami produktów i zespołami programistów, będziesz podejmować decyzje technologiczne i architektoniczne, które będą miały znaczący wpływ na rozwój aplikacji.
  • tworzenie aplikacji w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania
  • oprogramowania;
  • rozwijanie swoich kompetencji w nowoczesnych technologiach cloudowych np. Salesforce;
  • praca w międzynarodowych zespołach.

Mile widziane:

  • znajomość Openshift/AWS,
  • znajomość j. niemieckiego.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (od razu na czas nieokreślony, bez okresu próbnego),
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodów na poziomie 50-70%,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Szkolenia wewnętrze oraz zewnętrzne,
  • Kursy języków obcych (angielski, niemiecki),
  • Elastyczne godziny pracy (core hours: 10:00-15:00)
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport,
  • Dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu,
  • Bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe,
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Wsparcie przy relokacji do Wrocławia lub Poznania (jednorazowy bonus 10 000 zł brutto ułatwiający przeprowadzkę).

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Kursy językowe
  • Premie
  • Szkolenia

Udogodnienia w biurze

  • Imprezy integracyjne
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce

Power Media

160

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.