Czy chciałbyś coś zmienić w służbie zdrowia jako programista Full Stack?
Poznaj opinię Thoma pracującego u naszego Partnera:
„Mamy otwartą kulturę i ponosimy dużą odpowiedzialność w zespołach. Oprócz otwartej kultury panuje tu również bardzo profesjonalna atmosfera, w której współpracownicy  chcą mi pomóc iść do przodu. Ta kombinacja gwarantuje, że jest to właściwy pracodawca dla mnie”.

Nasz partner projektowy
Nasz partner łączy ICT dla dostawców podstawowej opieki zdrowotnej i pacjentów.
Rozwiązania ICT muszą być w stanie dostosować się do sposobu, w jakim chcesz pracować i współpracować. W przychodniach lub aptekach. W oparciu o to przekonanie od czterdziestu lat budujemy systemy opieki. Dla lekarzy ogólnych, placówek GP i aptek publicznych w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Jesteśmy przekonani, że razem można osiągnąć więcej niż w pojedynkę, tworzymy ICT, które łączy:

  • Obrót 40 mln USD
  • 250 pracowników
  • 2200 projektów dla lekarzy pierwszego kontaktu
  • 1200 projektów dla farmaceutów

Sam budujesz swoją karierę, a my ułatwiamy Ci:

  • Entuzjastyczny zespół wspaniałych, międzynarodowych współpracowników;
  • Ambitne zadania, od specyfikacji po realizację;
  • Traktujemy Twój rozwój bardzo poważnie i zapewnimy profesjonalne doradztwo i
  • Możliwość szkolenia;
  • Coaching umiejętności twardych i miękkich;
  • Ciekawa sieć fachowców technicznych w dziedzinie Branży Farmaceutycznej
  • Zdajemy sobie sprawę, jak cenna jest atmosfera pracy, dlatego dbamy o integrację
  • pracowników nie tylko na żywo, ale także offline!
  • Posiadamy również benefity takie jak: opieka medyczna LuxMed, karta Multisport, kafeteria MyBenefit, zajęcia z języka angielskiego, ubezpieczenie na życie AVIVA, szkolenia, bootcampy od Testuj.pl, możliwość certyfikacji oraz udział w konferencjach branżowych.

Bardzo dobrze
JavaAngularSpring
Dobrze
AgileGradleEJBWebLogic

Wraz z innymi programistami w jednostce Pharmacy Business zwiększysz łatwość obsługi aplikacji dla Aptek.
Jeśli lubisz...

  • Tworzyć rozwiązania, które naprawdę pomagają w rozwoju opieki zdrowotnej
  • Dostarczać wysokiej jakości kod
  • Czy pracować z kodem, który czasami działa już od 40 lat, dzieląc się wiedzą w swoim zespole i tym samym rozwijać się jako profesjonalista i posiadacz wiedzy w swojej dziedzinie?
  • A może wolisz robić to wszystko razem z otwartymi, szczerymi i pomocnymi współpracownikami w zwartej, nieformalnej  organizacji?

Tak? W takim razie stanowisko Java Developera u naszego Partnera z pewnością pasuje do Ciebie! :)

● Masz wykształcenie wyższe w obszarze informatyki/matematyki (albo w innym obszarze, ale z dużą wiedzą w tym zakresie)
● W  języku angielskim, zarówno ustnym, jak i pisemnym, możesz dobrze wyrazić siebie.
● Masz już doświadczenie w pracy ze Scrum/Agile.
● Masz doświadczenie z frameworkiem Angular i  Spring 4.
● Mile widziana znajomość EJB 3, Gradle lub Weblogic.
● Z łatwością i radością dzielisz  się wiedzą z innymi.

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Kursy językowe
  • Pakiet sportowy
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Premie

Pakiet relokacyjny

  • Wskazówki adaptacyjne
  • Otwartość na pracowników z Ukrainy

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla samochodów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Lunche
  • Przekąski

TestArmy Group

70-100

Join us and become an employee of the TestArmy Group!

As a company with many years of experience, we are well versed in cybersecurity and quality testing of digital products. For our business clients, we carry out testing and test automation processes, we conduct security audits and simulations of hacker attacks. We also advise IT teams and train non-technical employees. In a word, we do everything to make our customers satisfied!

We are also known for the testuj.pl brand, which we own. We bring together experts in quality assurance and train people who want to enter the software testing industry.