Cześć .NET Developerze!

Jeśli szukasz dla siebie nowych, stabilnych projektów i ważna jest dla Ciebie praca w zespole nastawionym na współpracę i wysoką jakość dostarczanych rozwiązań zapraszamy do 7N! Obecnie poszukujemy .NET Developerów do długofalowych projektów m.in. dot. rozwoju systemów wewnętrznych oraz aplikacji bankowych, z których korzystają miliony klientów innowacyjnej bankowości.

Lokalizacja: Praca zdalna, praca zespołowa z biura Klienta w Łodzi 2 dni w m-cu.
Wynagrodzenie: O finansach rozmawiamy podczas wstępnej 15 min. rozmowy telefonicznej

W ramach projektu oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia komercyjnego oraz przejrzysty model rozliczeń
  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia i certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych. Dodatkowo Konsultanci mają możliwość uczestniczyć w szkoleniach wewnętrznych oraz szkoleniach rozwijających kompetencje interpersonalne w ramach 7N Secret Code, który poznasz tutaj: 7N – The Secret Code
  • Możliwość skorzystania ze wsparcia (oraz dołączenia do) 7N Inspiration Team, grupy aktywnie dzielących się wiedzą w branży Konsultantów 7N Przeczytaj artykuł jednego z członków 7N Inspiration Team: 7N - From Gitlab CI to Azure App Service
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat). Sprawdź jeden z naszych paneli dyskusyjnych: Czy Scrum Masterowi przydaje się background programistyczny ? - YouTube
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej i jakości realizowanych projektów. Zobacz wypowiedź Konsultanta 7N o roli Agenta i możliwościach projektowych
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport oraz ubezpieczenia na życie niezależnie od formy współpracy. Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego i rozwoju osobistego Mindgram.

Dobrze
C#.NET Core.NET 6.0Entity FrameworkWeb ApiAgileDockerKubernetes

  • Implementacja rozwiązań warstw backend
  • Tworzenie testów automatycznych, jednostkowych
  • Prowadzenie prac projektowych, programistycznych i wdrożeniowych
  • Utrzymanie systemów informatycznych zapewniającymi komunikację z systemami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Współpracę z innymi zespołami i jednostkami banku
  • Rozwój poprzez zadania realizowane w nowych technologiach

  • Praktyczne doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET Core/net 6.0, WCF, SQL, Entity Framework, Web Api
  • Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, MSBuild, Docker, Kubernetes
  • Doświadczenie w testowaniu modułowym, automatyzacji testów
  • Znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika oraz metodyk projektowania systemów
  • Umiejętność dokumentowania swojej pracy i czytania dokumentacji na poziomie HLD
  • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe - kierunki techniczne
  • Biegła znajomość j. polskiego, nie wymagamy znajomości j. angielskiego

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Konferencje
  • Książki

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla samochodów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Parking dla rowerów

7N

Łódź
800+

 We are 7N, an elite IT consultancy agency with more than 30 years of market experience in serving all aspects of critical IT projects both within the public and private sector. We are already active in nine countries - in Poland since 2005, where we have worked with more than 1000 consultants, 60 clients, and 40 agents.

At 7N, we are committed to providing the best possible care to the best IT experts in the market who are willing to work under a contractual model based on open and transparent financial terms.

Like top athletes and actors who entrust their professional and contractual affairs to professional agents so that they can focus solely on their game, we take care of independent IT experts - of the continuity of their contracts, their comfortable work under these contracts, their professional development, and their social needs.
 We will take care of You, too 😉