To oferujemy

  • praca w systemie hybrydowym,
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • indywidualną ścieżkę rozwoju,
  • dostęp do nowoczesnych technologii (hardware i software),
  • pracę w ambitnym zespole
  • dużą autonomię w rozwiązywaniu problemów
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, certyfikacje

Bardzo dobrze
OpenStack
Dobrze
Linux
Początkujący
AnsibleMySQLGit

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie, utrzymanie i udział w realizacji projektów chmury na bazie OpenStack,
  • utrzymanie i rozwój środowiska macierzy CEPH,
  • praca przy użyciu rozproszonego systemu kontroli GIT,
  • zarządzanie bazami danych MySQL,
  • monitorowanie, rozwiązywanie problemów i działania naprawcze,
  • udział w realizacji projektów.

  • znajomość Ansible,
  • praktyczna znajomość systemu Linux serwer, SQL, GIT,
  • znajomość wirtualizacji,
  • samodzielność w zarządzaniu systemami operacyjnymi,
  • zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność czytania dokumentacji w jęz. angielskim,
  • komunikatywność,
  • mile widziane co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy z systemami.

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Premie

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje

Multiplay

Knurów
150

Grupa Multiplay to operator telekomunikacyjny świadczący usługi w technologii światłowodowej.

Firma prowadzi szerokie działania na terenie województw: śląskiego i opolskiego. Nasza długofalowa strategia zakłada dalsze poszerzanie zasięgu Multiplay poprzez budowę sieci światłowodowych , a nasz główny cel to oferowanie najwyższej jakości usług i produktów.

Jako firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku oferujemy idealne połączenie profitów i korzyści zawodowych. Jesteśmy firmą która nie boi się nowych technologii. Chętnie sięgamy po nowinki sprzętowe czy najnowsze programy i rozwiązania IT.

Praca w zespole ambitnych i pełnych entuzjazmu ludzi - to główny cel naszej firmy. Pracując dla nas, stajesz się częścią naszej troskliwej atmosfery, co prowadzi do niezrównanego poziomu satysfakcji z wykonywanej pracy. Proponujemy stabilizację, bezpieczeństwo zatrudnienia i równe traktowanie.

Szybko dostosowujemy się do zmian i polegamy na otwartym dialogu, jednocześnie zapewniając ciekawe wyzwania.

Oferujemy naszym pracownikom pakiet benefitów tj: prywatną opiekę medyczna, możliwość przystąpienia do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego. Mamy niesamowite zniżki na abonamenty Internetu, telewizji i telefonu.

Przede wszystkim wierzymy w zespół stawiając na integrację pracowników: więc bądź ostrożny, ponieważ możesz zostać nagrodzony fajnymi znajomymi, jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć!