Administrator systemu

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Szamocka 8, Warszawa Podolska 14, Gdynia Przemysłowa 13, Rzeszów Szczecin Zdalnie
Praca zdalna
100%

Twoje zadania

  • Utrzymanie systemów informatycznych na odpowiednim poziomie SLA
  • Praca przy elektronicznej platformie wykorzystywaną do komunikacji i wymiany informacji z Klientami
  • Obsługa i diagnoza incydentów
  • Analiza logów oraz monitorowanie funkcjonowania aplikacji

Chcesz pracować przy jednym z najważniejszych systemów, dotyczących funkcjonowania naszego państwa? Systemu, który obsługuje miliony obywateli, zapewniając im dostęp do najważniejszych informacji związanych m.in. z ubezpieczeniem społecznym?

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

  • Umiejętność analizy logów JAVA generowanych przez serwery aplikacyjne (wraz z umiejętnością analizy zrzutów pamięci)
  • Doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi Apache Tomcat, Nginx, Jboss
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami Linux (preferowany RHEL/CentOS)
  • Znajomość Webmethods
  • Znajomość protokołów: TCP/IP, HTTP, SOAP, REST, XML

Mile widziane będą:

  • Znajomość PostgreSQL/EnterpriseDB oraz języka SQL
  • Umiejętność pisania skryptów shellowych
  • Znajomość narzędzi do monitorowania IT i analizy logów (Zabbix, Nagios, Icinga, Elasticsearch, Logstash, Kibana, Grafana itp.)

Umiejętności
Java
Apache
Nginx
JBoss
Linux
SOAP
REST
XML
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#