Jeśli szukasz stałej, dobrej pracy, w której możesz się tylko rozwijać i piąć w górę, to nasza oferta jest Twoją wymarzoną szansą! Oferujemy Ci bezpłatne, 3-tygodniowe szkolenie techniczne, po którym będziesz mógł podjąć pracę na doskonałych warunkach. Nie zmarnuj tej okazji!

Opis stanowiska - Azure Junior Technical Support

  • Po naszym szkoleniu będziesz na tym stanowisku wspierał swoją wiedzą Klientów firmy Mindtree, którzy korzystają z rozwiązań chmurowych Azure.
  • Techniczne przygotowanie nie jest wymagane. Nasze 3-tygodniowe, bezpłatne szkolenie w Codecool przygotuje Cię do nowej pracy.
  • Telefonicznej pomocy technicznej będziesz udzielał w języku angielskim w 3-zmianowym systemie pracy (przewidziany dodatek za nocne zmiany)
  • Docelowo planowana jest praca w biurze Mindtree w Krakowie. Jeśli jesteś spoza Krakowa, nic nie szkodzi. Nasz Klient przewidział wsparcie finansowe w przypadku relokacji
  • Zapewniamy też pomoc formalną i organizacyjną dla osób z zagranicy Miejsce Pracy - Ocean Office Park – Building A, Pana Tadeusza 2, 30-727 Kraków

Co oferujemy na stanowisku Azure Junior Technical Support

Świadczenia podstawowe:

  • Wynagrodzenie podstawowe na start w kwocie 6 500 zł brutto miesięcznie ●
  • Pierwsza umowa o pracę z Kandydatem, który zaliczył kurs i został zaakceptowany przez Mindtree, zostanie podpisana na 3-miesięczny okres próbny, a kolejna już na czas nieokreślony.

Świadczenia dodatkowe:

  • Umowa o pracę
  • Dodatki językowe 1500 zł brutto miesięcznie
  • PPK – Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodziny w Lux Med
  • Zwrot kosztów za okulary w wysokości 400 zł
  • Zagwarantowane 26 dni urlopu w roku
  • Dostęp do systemu kafeteryjnego benefitów na platformie Worksmile o wartości 175 zł miesięcznie
  • Bardzo atrakcyjny dodatek za nocne zmiany
  • Wsparcie finansowe w przypadku relokacji z innego miasta do Krakowa
  • Wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności dla obcokrajowców
  • Hybrydowy system pracy (w zależności od projektu i wymagań Klienta)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bonusy za polecenia

Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj teraz. Liczba miejsc jest ograniczona - na kurs przyjmujemy 15 osób!

Szczegóły dotyczące kursu przygotowującego do pracy na stanowisku Azure Junior Technical Support:

  • Termin kursu: 31.10.2022 - 25.11.2022
  • Tryb kursu: dzienny online
  • Zajęcia: poniedziałek-piątek w godzinach 9:00-15:00

Aplikacje przyjmujemy do 7 października 2022 roku.

Czego oczekujemy

  • Znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Zdolność do nauki
  • Pozytywnego nastawienia
  • Umiejętności pracy w zespole.

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Szkolenia

Pakiet relokacyjny

  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
  • Otwartość na pracowników z Ukrainy

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Imprezy integracyjne

Codecool Poland

Kraków
150

Codecool is a leading digital educator and sourcer in the CEE region with more than 1000+ graduated students placed in developer jobs at 200+ corporate partners, 700+ students in training currently, and 5M EUR revenue in 2020. Codecool has campuses operating already at 5 locations in 4 countries: Budapest (in Hungary), and Krakow and Warsaw (in Poland), Bucharest (in Romania), Vienna (in Austria).