Lincor Software jest polską firmą, która od ponad 25 lat dostarcza zaawansowane rozwiązania telematyczne do monitorowania GPS, e-Toll oraz Carsharing, Fleetsharing i Carpooling (B2B). Lincor jest dostawcą dedykowanych systemów Carsharing dla największych usługodawców na rynku europejskim i krajowym, m. in. dla leaderów rynku: Traficar i innogyGO! Jesteśmy producentem i właścicielem całości rozwiązań, począwszy od aplikacji TruckOnline po urządzenia instalowane w samochodzie.

Naszym celem jest tworzenie wysokiej jakości intuicyjnych produktów i usług umożliwiających naszym klientom zdobywanie przewagi konkurencyjnej dzięki wykorzystaniu systemu telemetrycznego monitoringu GPS/GSM opartego o nowoczesne technologie i innowacyjność. Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w twórczych, innowacyjnych projektach takich jak innogy go!, Traficar, które są częścią naszej współczesnej historii… aplikuj !

Dobrze
RESTSOAP

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie testów manualnych, integracyjnych oraz testów API
  • Automatyzacja testów
  • Planowanie i przeprowadzanie testów oprogramowania
  • Analiza i określanie przyczyn odnalezionych błędów
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych
  • Testowanie oraz zatwierdzanie nowych rozwiązań
  • Tworzenie raportów przedwdrożeniowych
  • Współpraca z zespołem IT

Wymagania:

  • Doświadczenie w testach manualnych na złożonych systemach Webowych
  • Doświadczenie w testowaniu REST API, SOAP
  • Umiejętność pracy w rozproszonym zespole
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisk
  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami
  • Dobra znajomość Selenium
  • Znajomość systemów Jira/Confluence
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość metodologii Agile
  • Wiedza na temat procesu CI/CD

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Kursy językowe
  • Szkolenia

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Gorące napoje
  • Imprezy integracyjne

Lincor Software

Warszawa
40

Lincor Software Sp. z o.o. Sp. k. jest polską firmą, która od ponad 25 lat dostarcza zaawansowane rozwiązania telematyczne do monitorowania GPS, e-Toll oraz Carsharing, Fleetsharing i Carpooling (B2B).

Lincor jest dostawcą dedykowanych systemów Carsharing dla największych usługodawców na rynku europejskim i krajowym, m. in. dla leaderów rynku: Traficar i innogyGO! Jesteśmy producentem i właścicielem całości rozwiązań, począwszy od aplikacji TruckOnline po urządzenia instalowane w samochodzie.

Naszym celem jest tworzenie wysokiej jakości intuicyjnych produktów i usług umożliwiających naszym klientom zdobywanie przewagi konkurencyjnej dzięki wykorzystaniu systemu telemetrycznego monitoringu GPS/GSM opartego o nowoczesne technologie i innowacyjność. Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w twórczych, innowacyjnych projektach takich jak Innogy go!, Traficar, które są częścią naszej współczesnej historii… aplikuj !