Dla naszego klienta, firmy produktowej, rozwijającej platformę do bookowania miejsc na eventy w różnych miejscach na świecie, poszukujemy Senior Frontend Developera z Vue.

Bardzo dobrze
JavaScriptVue.jsCSSHTML

Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu (1 Senior Frontend Developer oraz 2 Backend Developers), który może pracować 100% zdalnie lub stacjonarnie/hybrydowo w Krakowie.

Główne zadania:

  • tworzenie interfejsów użytkownika UI/UX
  • przeprowadzanie testów AB
  • optymalizacja aplikacji front-end dla użytkowników
  • tworzenie wysokiej jakości oprogramowania

Stack Technologiczny:

  • Backend: PHP, Laravel, Twig, MySQL, Redis, Elasticsearch
  • Frontend: Vue, Twig, SCSS, Tailwind, Jest

a także: CDN , HAProxy, Nginx, Elasticsearch/Fluentd/Kibana + Grafana, Docker, Terraform, multiple AWS, CI/CD, PHPUnit & Jest for tests

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Frontend Developer
  • bardzo dobra znajomość CSS/HTML, JavaScript
  • doświadczenie z Vue/React/Angular
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Firma oferuje:

  • współpracę w oparciu o B2B
  • 20 dni płatnego urlopu
  • pracę w 100% zdalną lub hybrydową/stacjonarną w Krakowie
  • możliwość rozwoju umiejętności z zakresu UX/UI, Backend, Infrastructure, Project Management

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Kursy językowe
  • Premie
  • Szkolenia

Udogodnienia w biurze

  • Imprezy integracyjne
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce

Power Media

Kraków
160

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.