Główny Specjalista ds. Zarządzania PS CORE

Orange Polska
Senior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Św. Barbary 10, Warszawa
Praca zdalna
50%

Twoje zadania

  • utrzymanie platform Mobile Packet Core dla operatorów Grupy Orange
  • wdrażanie modyfikacji, zmian programowych i sprzętowych w systemach
  • integracja, optymalizacja i automatyzacja zadań w utrzymywanych systemach
  • reprezentowanie jednostek utrzymaniowych Orange Polska w projektach

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie wynagrodzone.

  • posiadasz doświadczenie w utrzymaniu lub projektowaniu sieci Mobile Core lub IP
  • chcesz rozwijać się wdrażając najnowsze rozwiązania telekomunikacyjne (NFV,5G,IoT)
  • posiadasz wykształcenie wyższe telekomunikacyjne lub informatyczne
  • znasz TCP/IP i routing
  • posiadasz znajomość systemów operacyjnych Linux
  • komunikujesz się w języku angielskim

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

  • rozwiązań Juniper MX/SRX oraz F5;
  • języków programowania (np. Python, PHP);
  • rozwiązań NFV ( OpenStack, Docker, Kubernetes, ONAP, NSO);
  • architektury sieci mobilnej (2G/3G/4G/5G)
Umiejętności
Linux
Python
PHP
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Warszawa 15000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaEE
  • WebService