Senior Java Developer

16k - 20k pln netto / mies. (B2B)

Clurgo
Senior
16 000 - 20 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Białystok
Praca zdalna
20%

Opis projektu

Zadania:

  • Realizacja zadań deweloperskich – możliwy pierwszy projekt: platforma sprzedażowo-usługowa jednej z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce (Spring 4, Java 8, Hybris, React/Thymeleaf, Hibernate, Oracle, Kubernetes, architektura monolitowo-mikroserwisowa)
  • Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego
  • Aktywny udział w inicjatywach poprawiających procesy wytwarzania oprogramowania w organizacji
  • Wsparcie merytoryczne pozostałych członków zespołu, możliwość objęcia roli Team Leadera

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • Wynagrodzenie na poziomie 16 000 – 20 000 zł netto + VAT (w zależności od oceny kompetencji)
  • Udział w projektach dla klientów polskich oraz międzynarodowych m.in. dla sektora bankowego, telekomunikacyjnego, logistycznego
  • Możliwość rozwoju w kierunku zarządzania zespołem lub projektem
  • Swobodną atmosferę bez korporacyjnych standardów, work-life balance
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Zajęcia języka angielskiego w biurze w małych grupach

  • Minimum czteroletnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w Java
  • Znajomość Java 8
  • Znajomość Spring, Spring Boot, Hibernate, Serwisów REST
  • Znajomość języka SQL
  • Znajomość GIT, Maven
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pasja programowania

Mile widziane:

  • Umiejętność pracy w lekkich metodykach (głównie Scrum)
  • Umiejętność pisania testowych przypadków jednostkowych
  • Znajomość środowisk mobilnych
  • Umiejętność pracy z Dockerem, AWS, REST
Umiejętności
Java
Spring Boot
Spring
Hibernate
SQL
Git
Maven

Jak pracujemy?

Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
83%
Samorozwój
7%
Bug fixing
5%
Dokumentacja
3%
Wsparcie klienta
2%

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Clurgo

Warszawa 90+
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Spring
  • Hibernate